Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
На Запоріжжі викрадено селищного голову курортної Кирилівки
Поделиться

За відмову у співпраці окупанти викрали Кирилівського селищного голову Івана Малєєва

У неділю, 17 квітня, російські військові влаштували терор у селищі на узбережжі Азовскього моря. Тут зранку лунали вибухи, постріли, а дві години тому був викрадений селищний голова Іван Малєєв.

До сьогодні в курортній Кирилівці було відносно спокійно. Сюди кілька разів навідувались представники окупаційної влади з Мелітополя та російські військові, пропонували співпрацю місцевим посадовцям. Але отримали відмову від селищного голови Івана Малєєва.

—  Я не знаю, наскільки довго вони дадуть нам можливість ще працювати, — так тоді зазначав Іван Малєєв. — Але, щоб там не було, я прошу вас усіх дотримуватися спокою. Ми як жили, так і живемо. Як працювали, так і далі працюватимемо. Все в нас йде своєю чергою. Слава Україні!

Менше ніж за місяць ситуація кардинально змінилась. За інформацією кирилівців, сьогодні зранку в населеному пункті пролунали вибухи, по вулицям їздила броньована техніка, на в’їзді був встановлений блокпост. Крім того, були обстріляні рибалки на Молочному лимані. Пізніше озброєні люди провели обшуки в домівках місцевих мешканців, вишукуючи плавзасоби.

— Нещодавно стало відомо, що викрали нашого селищного голову Івана Малєєва, бо він не захотів співпрацювати з окупантами, — розповів один з мешканців Кирилівки. — Громадськість шокована, ми вимагаємо повернути Івана Володимировича і просимо підключитися обласну владу.

Читайте також: У Запорізькій області військовослужбовці знищили російський танк

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей