Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
На Запоріжжі рашисти викрадають зерно - яке рішення пропонує ООН
Поделиться

Рашисти викрадають запорізькі запаси зерна і вивозять до росії

Мародерство для російських окупантів — звична річ. Нещодавно стало відомо, що рашисти пограбували одне із сільгосптовариств у місті Кам’янка-Дніпровська. 61 тонну награбованої пшениці росіяни вивезли на вантажівці того ж товариства.

Запорізька обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження, триває досудове розслідування.

Ситуацію прокоментував голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух.

Старух

— Україна — один з основних постачальників зернових у світі.  500 млн людей харчувалося саме українським продовольством. Якщо не вирішити проблеми з такими пограбуваннями та логістикою, то на світ може чекати голод. Ми спілкувалися з продовольчою організацією ООН. Вони проінформували нас, що будуть пробивати коридор, щоб запрацювали морські порти. Бо залізницею такі великі обсяги зерна не вивезеш.

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області залишаються багатотонні запаси зернових. Як не допустити їх розграблення?

— На окупованих територіях у нас є міліони тон зерна. Треба поставити питання перед росією — нехай вони не чіпають це зерно, його викупить ООН і буде годувати людей в Африці, на Близькому Сході, яких годували по програмі продовольчої безпеки ООН, — розповів Олександр Старух.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» писала, окупанти грабують та вивозять харчі й майно із сільгосппідприємств Мелітополя. Загарбники також крадуть з підприємств області спецтехніку.

Читайте також: Чому в окупованому районі Запорізької області є проблеми зі зв’язком.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей