Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
На Запоріжжі окупанти викрадають рідних українських військових
Поделиться

В Запорізькій області через дружину російські військові намагались вплинути на чоловіка-військослужбовця

В регіоні окупанти на територіях, які вони тимчасово контролюють, тероризують працівників правоохоронних органів та родини військових. Про це повідомляє Офіс Генерального Прокурора.

— Запорізькою обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України). За даними слідства, 5 квітня 2022 року представники збройних сил країни-агресора викрали громадянку України з метою психологічного тиску на її чоловіка, який воює у складі збройних формувань України. Погрожуючи тортурами та спричиненням шкоди життю та здоров’ю жінки, окупанти намагалися змусити його порушити військову присягу ЗСУ, — йдеться в повідомленні.

Також в Офісі Генпрокурора відзначають, що на тимчасово окупованих територіях Запорізького регіону встановлено непоодинокі факти викрадення військовослужбовцями росії  працівників правоохоронних органів. Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснюють слідчі Управління СБУ в Запорізькій області.

Якщо ви стали свідком воєнного РФ, фіксуйте та надсилайте докази: https://warcrimes.gov.ua.

Читайте також: У Бердянську окупанти взяли в заручники працівників та волонтерів гуманітарного центру

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей