Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
На “Запоріжсталі” ввели комплекс заходів для попередження коронавірусу
Поделиться

Все робиться для того, аби зберегти життя та здоров’я співробітників та забезпечити працездатність комбінату

В Україні з 17 березня оголосили карантин, аби попередити розповсюдження короновірусної інфекції. З огляду на це комбінат “Запоріжсталь” ввів комплексні заходи для попередження розповсюдження коронавірусу серед своїх працівників.

Зараз на комбінаті працює оперативний штаб. Щодня на засіданнях штабу обговорюють, як ситуація з коронавірусом впливає на співробітників та бізнес-процеси: виробництво, закупку сировини та взаємодії з партнерами і постачальниками.

Як розповів генеральний директор комбінату “Запоріжсталь” Олександр Мироненко, на підприємстві тимчасово скасовані всі масові заходи і робочі збори. Виробничі наради переведені в онлайн режим.

— У рамках програми з протидії коронавірусу всі адміністративні співробітники переведені на дистанційну роботу, при цьому їхні заробітна плата та премії — збережені, — розповів Олександр Мироненко. — Ми організували обробку транспортних засобів, які доставляють наших працівників на підприємство. Це стосується, і транспорту підрядних організацій, і наших автобусів. Найближчим часом ми плануємо забезпечити індивідуальними засобами захисту: медичними масками, рукавичками та іншими засобами санітарної гігієни — усіх наших працівників. Крім цього, ми плануємо проводити заміри температури у наших працівників. У разі виявлення працівників з підвищеною температурою, будемо відправляти їх додому, аби вони у подальшому могли пройти діагностування. Прошу всіх з розумінням поставитися до всіх карантинних заходів. Це робиться для того, аби зберегти життя та здоров’я наших співробітників та забезпечити працездатність комбінату.

генеральний директор комбінату “Запоріжсталь” Олександр Мироненко

Співробітники “Запоріжсталі”,  які пов’язані з транспортними професіями, проходять обов’язкове обстеження у здоровпунктах. Медсестра управління залізничного транспорту Наталя Азнарашвілі розповіла, що робітників перевіряють двічі на добу.

На “Запоріжсталі” ввели комплекс заходів для попередження коронавірусу

— Перевіряємо тиск, міряємо температуру, робимо тест на алкоголь. Після введення карантину особливу увагу приділяємо гігієні приміщення. Всі деззасоби для обробки приміщення та захисту у нас є. Ми регулярно виконуємо прибирання приміщень і дуже пильно за цим стежимо, — зазначила Наталя Азнарашвілі.

На “Запоріжсталі” ввели комплекс заходів для попередження коронавірусу

Директор з охорони праці та техногенної безпеки комбінату «Запоріжсталь» Ігор Черняк розповів, що у планах підприємства закупівля приладів для безконтактного вимірювання температури співробітникам.

— Наше головне завдання — не допустити розповсюдження коронавірусу на підприємстві. Враховуючи довгий інкубаційний період вірусу, непрогнозовані наслідки та високий відсоток летальних випадків, треба максимально мобілізуватися у цей час та бути готовими виконувати певні правила, — зазначає Ігор Черняк. — Головні правила — це правила особистої гігієни. Руки необхідно мити ретельно, а потім обробляти дезінфікувальним розчином. Всі профілактичні заходи, які ми вводимо на підприємстві, вкрай важливі. Але головне — це особиста відповідальність. Треба розуміти, що при перших симптомах застуди, слід залишитися вдома, якщо є погіршення — звернутися до лікаря. Дуже важливо уважно спостерігати за своїм самопочуттям.

Директор з охорони праці та техногенної безпеки комбінату "Запоріжсталь" Ігор Черняк

Розуміють важливість заходів карантину і самі працівники комбінату. Виконують всі рекомендації.

— Ми користуємось антисептичними засобами, частіше миємо руки, намагаємось ходити у масках, більш ретельно стежимо за своїм здоров’ям та здоров’ям своїх співробітників, — розповіла завідуюча складом зі спецодягом мартенівського цеху комбінату “Запоріжсталь” Ксенія Іоніна.

На “Запоріжсталі” ввели комплекс заходів для попередження коронавірусу

В усіх підрозділах збільшено частоту прибирання приміщень, всі поверхні оброблюють дезинфікуючими засобами.

На “Запоріжсталі” ввели комплекс заходів для попередження коронавірусу

Всі санітарно-побутові приміщення комбінату забезпечені дезинфікуючими засобами для обробки рук.

На “Запоріжсталі” ввели комплекс заходів для попередження коронавірусу

На підприємстві зазначають: у зв’язку з тим, що всі міжміські маршрути відмінені, вирішили ввести додаткові автобусні маршрути, які працюють за індивідуальним графіком. Автобуси будуть доставляти на роботу працівників, які живуть у приміських пунктах, таких як, Кушугум, Балабіно, Вільнянськ та Матвіївка.

Читайте також:  Запорожские волонтеры открыли сбор средств на борьбу с коронавирусомКомментарии читателей