Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
На великому запорізькому підприємстві продовжують реалізовувати заходи щодо протидії COVID-19
Поделиться

На комбінаті “Запоріжсталь” діє комплексна програма з протидії розповсюдженню коронавірусу

Незважаючи на те, що в Україні вводяться послаблення карантинних заходів, на підприємствах, де працюють тисячі людей, про це говорити зарано. Так на комбінаті “Запоріжсталь” продовжують виконувати всі профілактичні заходи щодо недопущення розповсюдження коронавірусу.

Як повідомляла “Индустриалка”, у зв’язку з введенням карантину через коронавірус, на комбінаті «Запоріжсталь» проводяться комплексні заходи для запобігання поширенню інфекції. На підприємстві тимчасово скасовані всі масові заходи і робочі збори. Виробничі наради переведені в онлайн режим.

Програма включає у себе дезінфекцію прохідних, адміністративно-побутових комплексів основних цехів, санвузлів, сходів. Також проводиться дезінфекція зупинок транспорту, що розташовані на території заводу.

Безпека на заводі починається вже з самого входу на підприємство – з прохідної. Там, окрім тепловізорів для вимірювання температури, встановили рециркулятори. Це спеціальне обладнання, яке знезаражує повітря. Якщо у когось з працівників підвищена температура, система про це сповістить.

На комбінаті “Запоріжсталь” діє комплексна програма з протидії розповсюдженню коронавірусу

Співробітникам підприємства видають додаткові засоби захисту — респіратори та гумові рукавички. Перед початком зміни їм міряють температуру.

Робітники вже звикли до таких правил і виконують все з розуміння, бо на кону — здоров’я їх та їхніх колег.

На комбінаті “Запоріжсталь” діє комплексна програма з протидії розповсюдженню коронавірусу

Зміна слюсаря-ремонтника цеху холодної прокатки № 1 Олексія Гужви починається о сьомій ранку і він потрапляє до цеху вже після вимірювання температури та дезінфекції рук. Їздить на роботу з Хортицького району на заводському автобусі. Перебування у транспорті — тільки у масці чи респіраторі.

Олексій Гужва

— Я вважаю, що такі заходи потрібно виконувати та нормально ставлюся до цього, бо це — збереження життя. Коли ми приходимо на робоче місце — теж обробляємо руки, одягаємо рукавички. Нас всім забезпечують. Приходячи на робоче місце, ми спочатку заходимо до майстра. Тут нам майстер міряє температуру. Ми знову обробляємо руки, одягаємо рукавички і йдемо на своє робоче місце, — розповів Олексій Гужва.

На час карантину, аби уникнути скупчень людей на прохідних, ухвалили рішення розвести зміни у часі.

Дмитро Мельник

— Одна зміна працює з 9-ї години. А ранкова так і залишилися працювати з 7-ї години. Зробили це, щоб не було стовпотворіння людей в автобусах. Щоб всі могли дістатися безпечно до роботи, — розповів змінний майстер відділення ЦХП-1 ПАТ «Запоріжсталь» Дмитро Мельник. — Саме безпека робітників — це пріоритет для керівництва комбінату і особливо зараз.

Нагадаємо, під час карантину в цехах комбінату припинили подачу питної води. Автомати газованої води та питні фонтанчики відключили, аби біля них не скупчувалися люди. Тепер для працівників комбінату поставляють чисту бутильовану воду.

Читайте також: Як працює запорізьке промислове підприємство в умовах карантину

Фото автораКомментарии читателей