Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
На великому запорізькому підприємстві почали випускати нові види продукції
Поделиться

На комбінаті «Запоріжсталь» освоїли 7 нових видів продукції

За 2021 рік комбінат «Запоріжсталь» освоїв виробництво нових видів продукції: гарячекатаних та холоднокатаних рулонів. Їх будуть використовувати у будівельній галузі, машинобудуванні, трубній промисловості та побутовому секторі.

рулони

Як розповів начальник цеху гарячої прокатки ПАТ «Запоріжсталь» Семен Свиридов, рулони постачатимуть і українським споживачам, і на європейський ринок.

начальник цеху

— Ринок металопродукції динамічно змінюється, а з ним зростають вимоги до якості та параметрів нашої продукції. «Запоріжсталь» не боїться освоєння нових замовлень і готова вдосконалювати свою продукцію, задовольняючи потреби клієнта. У 2021 році ми освоїли 7 нових видів. Це гарячекатаний рулон з мікролегуванням бором, з новим рифленням, новими геометричними розмірами, холоднокатані рулони з давальницької заготовки та інші.

Освоєння нового продукту дозволяє нам утримувати конкурентоспроможність та освоювати нові ринки, – поділився Семен Свиридов.

рулони

Загалом за рік комбінат «Запоріжсталь» відвантажив клієнтам понад 17 тис. тонн нових видів гарячекатаного та холоднокатаного рулонного прокату.

Читайте також: Молодий майстер великого запорізького підприємства поділився секретами успіху

 


Комментарии читателей