Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
На великих водоймах Запорізькій області тимчасово заборонили рибалити
Поделиться

Це допоможе не допустити переміщення російських окупантів водоймами Запорізької області

На території Запорізької області введено нові обмеження щодо рибальства та пересування водними об’єктами. Про це розповів в.о. директора департаменту захисту довкілля Сергій Карпій.

За його словами, розпорядженням ЗОВА забороняється переміщення маломірних суден на річці Дніпро, а також на Каховському та Дніпровському водосховищах. Це має не допустити переміщення російських окупантів водоймами Запорізької області, частину узбережжя яких вони тимчасово окупували.

Також забороняється промислове та спортивне рибальство на Дніпрі та водосховищах. На інших водних об’єктах Запорізької області — малих річках, ставках, притоках — дозволено як промислове, так і спортивне рибальство. При цьому Сергій Карпій нагадав, що з середини квітня розпочинається щорічне обмеження вилову водних біоресурсів на період нересту.

Однак варто пам’ятати, що на тимчасово окупованих територіях росіяни могли замінувати шляхи та прибережні водні смуги. Тому варто бути дуже обережними й обмежити пересування у місцях потенційної небезпеки.

Нагадаємо, у запорізькому селі під час артобстрілу місцеві мешканці отримали травми. Село, розташоване на лівому березі річки Конка в Запорізькому районі, потрапило під артилерійський вогонь ворога.

Як повідомляла «Індустріалка», під час обстрілів з боку ворога руйнувань зазнали і житлові будівлі в Гуляйполі.

Наші захисники успішно відбили атаки російського ворога на Запорізькому напрямку. Але бої тривають на напрямках населених пунктів Гуляйполе та Запоріжжя.

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей