Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя
На Великдень росіяни можуть обстрілювати храми Запорізької області: мешканців просять залишатися вдома
Поделиться

Запоріжців просять святкувати Великдень вдома

Запоріжців та гостей міста просять максимально залишатися вдома 24 квітня, коли християни східного обряду святкуватимуть Великдень. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив секретар Запорізької міської ради  Анатолій Куртєв.

За його словами, російські окупанти планують обстрілювати храми Запорізької області.

«У нас є інформація про те, що рашисти готують на Великдень провокації та можуть обстрілювати храми Запорізької області. Ми всі з вами вже добре знаємо, що у ворога немає нічого святого і що, на превеликий жаль, церкви для них це не місце для молитви, а просто звичайна мішень. Так, нам потрібно берегти багаторічні традиції, але війна вносить свої корективи і безпека зараз – це найголовніше. Тому залишайтеся, будь ласка, вдома і присвятіть завтрашній день своїм рідним та близьким людям. Збережіть найцінніше, що маєте: своє здоров’я та життя», — наголосив Анатолій Куртєв.

Крім того, секретар міськради нагадав, що на великодніх вихідних комендантська година у Запоріжжі щодня розпочинається о 19:00, а закінчується о 5:00. Протягом цього часу запоріжців просять не виходити з дому, аби не наражати себе на небезпеку та не заважати працювати нашим правоохоронцям.

Як зазначив Анатолій Куртєв, через порушення правил комендантської години до підрозділів поліції доставили вже 27 осіб, з яких 22 чоловіки та 5 жінок.

Чи можна запоріжцям в умовах воєнного стану гуляти у парках — читайте тут. «Індустріалка» з’ясувала, де у Запоріжжі можна гуляти, а де — ні.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей