Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
На території запорізької школи висадили липи
Поделиться

В Запоріжжі проходить акція з озеленення «Зелене місто»

На території Запорізького ліцею № 34 в Шевченківському районі пройшла акція з озеленення «Зелене місто», влаштована громадською спілкою «Зелений центр Метінвест Запоріжжя». На шкільному подвір’ї висадили 15 лип.

На території запорізької школи висадили липи

— У нас зазвичай проходить багато подібних еколоігічних акцій. Територія чиста, охайна, — розказує педагог-організатор Запорізького ліцею № 34 Людмила Ульченко. — Ми часто разом з дітьми висаджуємо дерева, кущі, квіти та облаштовуємо клумби. Екологічна робота — це один з напрямків діяльності нашої школи. Те, що діти беруть участь в цій акції, говорить про те, що вони не байдужі до свого району, школи та екології. Тепер на території школи будуть рости липи. Це прекрасні дерева, вони гарно розростаються, квітнуть. На шкільному подвір’ї буде затінок та пахощі.

педагог-організатор Запорізького ліцею № 34 Людмила Ульченко

Ліцей № 34 вже не вперше бере участь у проектах «Зеленого центру Метінвест Запоріжжя». У 2018 році вони стали переможцями першого сезону конкурсу «Екошкола#Зелений» та отримали в подарунок зелену кімнату.

На території запорізької школи висадили липи

Як розповів керівник громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Олександр Балаба, в рамках акції «Зелене місто» липи висадять на територіях шкіл, які також були переможцями конкурсу «Екошкола#Зелений».

На території запорізької школи висадили липи

 

— За умовами конкурсу, переможці не могли брати участь у наступних сезонах проєкту. Тому ми вирішили на їхніх територіях висадити липи та показати таким чином, що «Зелений Цент Метінвест Запоріжжя» про них не забуває, — зазначає Олександр Балаба. — Я думаю, що липи точно не завадять шкільним подвір’ям. Тут буде зелено та затишно. Ми завжди підтримуємо екологічні ініціативи. Подібні проєкти надзвичайно важливі, вони повинні проводитися кожного сезону. Минулого тижні ми брали участь у акції «1 000 000 дерев за 24 години». Також запорізькі школи нас запрошують брати участь у озелененні, ми будемо їм допомагати, надавати необхідний інвентар. Я думаю, що будь-якому місту озеленення завжди на користь.

керівник громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Олександр Балаба

— Ліцей 34 неодноразово брав участь у проектах «Зеленого Центу Метінвест Запоріжжя». Педагоги та учні — молодці, спільно вони облагороджують територію. Запоріжжя повинно розвиватися та брати участь в екологічних проектах, покращувати екологічну ситуацію та прикрашати наше місто зеленими, гарними насадження, — каже фахівець відділу проєктів громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Ярослав Грошев.

фахівець відділу проєктів громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Ярослав Грошев

У висадженні лип на території ліцею № 34 взяли участь учні дев’ятих класів.

На території запорізької школи висадили липи

— Я думаю, що потрібно допомагати рідній школі навіть, під час канікул. Саджати дерева мені сподобалось, сподіваюся, що вони виростуть ще більшими, — зазначив учень Запорізького ліцею № 34 Артур Сало.

— Коли багато дерев навколо — це гарно, а також корисно для екології. Я радий, що прийшов допомогти та посадив ці липи, — зазначив Андрій Федорченко.

На території запорізької школи висадили липи

Акція «Зелене місто» завтра, 24 жовтня та 7 і 8 листопада відбуватиметься майже на 20 локаціях Запоріжжя. «Зелений Центр Метінвест Запоріжжя» також проведе озеленення в усіх районах міста.

На території запорізької школи висадили липи

А вже у листопаді планують провести акцію «Врятуємо Дніпро разом».

Як раніше писала «Индустриалка», в рамках цієї акції зазвичай відбуваються кілька заходів: суботники, очищення дна річки Дніпро, екологічний квест та висадження дерев.

На території запорізької школи висадили липи

Читайте також: На «Зеленій карті Запоріжжя» можна буде знайти нові дерева

Фото автораКомментарии читателей