Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Коронавирус, Фоторепортаж
На прохідній запорізького підприємства з’явилися сучасні термосканери
Поделиться

На прохідній ПрАТ «Запоріжвогнетрив» встановили безконтактні термосканери

Три сучасних пристрої встановили на прохідній ПрАТ «Запоріжвогнетрив». Як тільки людина підходить до сканера, той автоматично визначає, чи є на обличчі захисна маска. Якщо маска є, то за допомогою голосових підказок і написів на екрані пристрій пропонує виміряти температуру. Якщо температура в нормі, людина може прикласти до пристрою пропуск і зайти на територію підприємства. Перевірка співробітників відбувається саме в такій послідовності. Пропустити будь-якої етап не вийде: пропуск просто не спрацює.

термосканери

— Життя і здоров’я працівників — один з головних пріоритетів. Тому з першого дня карантину ми ввели цілий ряд превентивних заходів. В першу чергу це обов’язкове носіння на всій території підприємства захисних масок, своїм працівникам ми видали їх вже більше 200 тисяч. Крім того, по всій території встановили дезінфектори для обробки рук, — розповів директор з охорони праці, промислової безпеки та екології ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Сергій Номінас. — Обов’язкова умова для стримування коронавірусу — температурний скринінг. Спочатку ми закупили безконтактні термометри і постійно виміряли людям температуру. Тепер ми вирішили піти далі. Тому придбали інноваційну техніку. З установкою сканерів стало менше контактів між працівниками підприємства та охороною, прискорився процес проходження через прохідну.

Сергій Номінас

Дані з усіх трьох термосканерів відображаються на моніторі у охорони. Якщо у людини підвищена температура, на сканері загоряється червона лампочка. На прохідну викликають лікаря зі здоровпункту, співробітника направляють до сімейного лікаря і надалі контролюють його здоров’я.

— Інформація про температуру співробітників зберігається в базі, так що ми можемо дізнатися, з якою температурою люди заходили на підприємство, — поділився Сергій Номінас. — Ми встановили пристрої більше тижня тому. Всі зміни вже ним скористалися. Ніяких нарікань від людей не було. Це зручно, швидко і сучасно.

Читайте також: Пневмонія розвинулася за лічені дні: запоріжці розповіли, як перехворіли на COVID-19Комментарии читателей