Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Коронавирус
На прохідних запорізького заводу знезаражують повітря
Поделиться

На комбінаті “Запоріжсталь” встановили 35 рециркуляторів повітря

У зв’язку з введенням карантину через поширення коронавірусу, на комбінаті «Запоріжсталь» проводять комплексні заходи для запобігання розповсюдженню інфекції. На підприємстві тимчасово скасували всі масові заходи і робочі збори.

Виробничі наради на комбінаті перевели в онлайн режим. Тобто, по можливості співробітників перевели на віддалену роботу, а ті, хто залишилися на робочих місцях, спілкуються один з одним в режимі відео-конференцій.

Але металургія — це безперервне виробництво. Тому перевести весь колектив на віддалену роботу неможливо. Тому для робітників, які працюють на виробничих майданчиках позмінно, керівництво створило безпечні умови праці.

повітря

Безпека на заводі починається вже з самого входу – з прохідної. Там, окрім тепловізорів для вимірювання температури, встановили рециркулятори. Це спеціальне обладнання, яке знезаражує повітря.

Принцип дії рециркулятора дуже простий. Два зовнішні кулери втягують повітря та пропускають його через ультрафіолетову лампу. Це дозволяє очистити повітря від вірусів та мікробів на 99 %.

повітря

Строк придатності ультафіолетової лампи рециркулятора складає близько 8 тис. годин. Цього має вистачити на рік використання. А після того, як лампа відпрацює свій час, рециркулятори не викидатимуть. В них замінять лампи, і вони працюватимуть як нові.

повітря

Всього на комбінаті встановили 35 таких рециркуляторів. Вони працюватимуть на прохідних та в медичних пунктах.

— Встановлення рециркуляторів повітря – це додатковий захід для недопущення зараження коронавірусом працівників комбінату. Дане обладнання встановлюється навіть в хірургічних відділенях лікарень, що говорить про його дієвість при дезінфекції приміщень. Сподіваємося, що в поєднанні з іншими профілактичними заходами, які реалізуються комбінатом, рециркулятори дадуть позитивний ефект при боротьбі з коронавірусом, — підкреслив начальник цеху утримання непромислових об’єктів ПАТ «Запоріжсталь» Олексій Івченко.

Нагадаємо, що 9 квітня в одного із робітників комбінату виявили коронавірус. Його стан стабільний, він госпіталізований до інфекційної лікарні.

Незважаючи на випадок захворювання, ПАТ «Запоріжсталь» продовжує працювати в штатному режимі. Докладніше про заходи недопущення поширення коронавірусу на заводі читайте за посиланням.

Читайте також: Як працює запорізьке промислове підприємство в умовах карантину

Фото автора


Комментарии читателей