Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
На окупованих територіях Запорізької області по ТВ та радіо лунає російська пропаганда
Поделиться

Окупанти «глушать» українські ЗМІ, натомість розвивають російське телебачення та радіо

Інформаційний вакуум окупаційна влада заповнює продуктами російської пропаганди. Медіа країни-агресора вихваляють успіхи в підключенні телеканалів та радіо на Запоріжжі.

На окупованих територіях, в тому числі в Бердянську та Мелітополі, з кінця травня існують проблеми з мобільним зв’язком та Інтернетом. Крім того, ще з початку окупації в ефірі російські канали, пропагандою заповнений і радіоефір. Таким чином загарбники намагаються ізолювати міста та села від об’єктивної інформації про стан справ в Україні. Свою діяльність вони не тільки не приховують, а популяризують через російські ЗМІ.

— У пропагандистській «АиФ:Крым» окупанти пишуть, що «поновили телерадіоцентр» у тимчасово загарбаному українському Бердянську – на його обладнанні планують запустити своє мовлення на Запорізьку область, — про це йдеться у повідомленні Національної спілки журналістів України. — Зусиллями інженерів ТРК «Крим» у Бердянську лунають також розважальні російські радіостанції – додатково до «Маяка», «Вестей» і «Радио Крым». Поки що в аналоговому сегменті сюди долітає мовлення українських каналів і радіостанцій – з боку Миколаєва і Запоріжжя. Але «Радио Крым» окупанти спеціально запустили на такій частоті, щоб «глушити» мовлення, як вони пишуть, «з того боку».

На жаль, окупаційна влада не розуміє, що світ живе у 21-му сторіччі і люди мають можливість отримувати інформацію з різних джерел, аналізувати її та робити власні висновки.

Читайте також: За останні дні на окупованих територіях Запорізької області викрадено кілька чоловіків

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Комментарии читателей