Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
На окупованих частинах Запорізької та Херсонської областей росіяни створили 19 "комендатур" 
Поделиться

Морально-психологічний стан особового складу окупантів залишається низьким

На тимчасово захоплених територіях України російські загарбники продовжують реалізувати заходи адміністративно-поліцейського режиму. Зокрема на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей росіяни створили дев’ятнадцять так званих «комендатур». Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

В Чорноморській та Азовській операційних зонах корабельні угруповання противника продовжують виконувати завдання з ізоляції районів ведення бойових дій та завдання ракетних ударів по об’єктах інфраструктури на території України. А на території північно-західної частини тимчасово окупованої АР Крим ворог розгортає два додаткових зенітних ракетних дивізіони С-400.

«Морально-психологічний стан особового складу окупантів залишається низьким, відзначається системне вживання алкогольних напоїв та дезертирство. Особовий склад підрозділів ворога скаржиться на неефективність своїх атак на позиції Сил оборони України», — зазначили у Генштабі ЗСУ.

Як повідомляла «Індустріалка», окупанти розстріляли співробітника Запорізької АЕС. З численними кульовими пораненнями Сергій Швець ушпиталений.

Варто зазначити, що в «Енергоатомі» підрахували суму збитків від перебування на ЗАЕС російських військових. Сума прямих і непрямих збитків завданих ЗАЕС агресором на сьогодні становить близько 36 млрд грн.

Читайте також: У стратегічному місті Запорізької області росіяни готуються до «референдуму»

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей