Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
На околиці Запоріжжя місцеві мешканці задихаються від амброзії
Поделиться

Які проблеми є у жителів селища Тепличне в Запоріжжі

Клуб для танців — нині руїни. Парк для відпочинку — оранжерея для амброзії. Жителі селища Тепличне в Запоріжжі багато років потерпають від проблем. Про них говорили на зборах, куди запросили активістів Партії Порядок.

Селище Тепличне — частина Шевченківського району Запоріжжя. Його жителі кажуть – це лише за документами, а фактично – складається враження, що живуть не в межах міста.

Тепличне

Житель Тепличного Марат Мустафін каже, що територія геть занедбана, а ремонт комунікацій вже багато років не проводився. Насамперед, місцевих турбує проблеми з водопостачанням.

-Влітку у приватному секторі і в житлових будинках багатоповерхівках практично немає води, — зазначає Марат Мустафін. — І якість води залишає бажати кращого.

І це лише початок переліку того, що діймає мешканців Тепличного.

— Тротуар нам не роблять, ноги можна повиламувати, — каже місцева жителька Антоніна Ткачова. — З одного боку, якийсь спонсор зробив до садика дорогу, а з другого боку – жах.

Тріщини не тільки на тротуарі, а й в самих домівках. Місцеві говорять, це через вантажні машини, які скорочують шлях до траси.

А ще в селищі практично немає місць для дозвілля, скаржаться місцеві. Замість клубу — руїни, а замість газонів — амброзія.

-Пройдеш, погуляєш — собака задихається, а не тільки я, — скаржиться Антоніна Ткачова. — Амброзія вищє мене — це в центрі нашого Тепличного селища.

Тепличне

Скаржаться жителі і на захаращений парк та старі дерева. Цим питанням, впевнені активісти Партії Порядок, мають займатись комунальні служби.

-Повинні приїжджати і обрізати дерева, — вважає активіст Партії Порядок Валентина Юрків. — І покіс трави, звичайно, повинні робити, чого в парку в центрі селища не робиться. А це місто, де люди повинні і хочуть відпочивати.

Є питання і щодо медичного обслуговування. До місцевої амбулаторії деякі лікарі приїжджають не кожного дня. Так, за словам жительки Тепличного Тетяни Беженарь, дитячий педіатр приїжджає тільки два рази на тиждень.

У Тепличному проживає понад дві з половиною тисячі осіб. До поштового відділення тут добиратися проблемно. А патрулюють у селищі рідко, нарікають місцеві жителі, більше десяти років немає навіть дільничного.

На зустрічі з жителями Тепличного обговорювались різні можливості вирішення нагальних проблем.

-Треба вирішити проблему Тепличного селища, — пропонує активіст Партії Порядок Теймур Мамєдов. — Вивести його, як окрему територіальну одиницю. І створити окрему громаду, яка буде самостійно вирішувати питання, що є пріоритетними, для даного району.

Нагадаємо, що зробити життя кожного запорожця краще — головна мета Порядку.

Читайте также: Амброзия в центре города не дает покоя запорожцам.

Фото со страницы в facebook Теймура Мамєдова.


Комментарии читателей