Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
На одному з напрямків у Запорізькій області окупанти посилюють угруповання військ
Поделиться

Яка ситуація щодо російського вторгнення у Запорізькій області

Загальна оперативна ситуація на південно-східному напрямку без змін. Окупанти активних бойових дій не проводили. Для покращення свого тактичного становища, противник проводив заходи розвідки із застосуванням безпілотних літальних апаратів. За отриманою інформацією, він посилює угруповання військ на напрямку Пологи – Оріхів для ймовірного ведення активних дій.

Разом з цим, основні заходи противника спрямовані на утримання зайнятих раніше рубежів. А також нарощуванні інженерного обладнання, поповнення запасів провізії та амуніції.

Окупанти продовжують концентрувати основні сили й засоби на напрямках Оріхова, Гуляйполя, Великої Новосілки Донецької області. На інших рубежах по лінії розмежування ведуться стримувальні дії. Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

У телефонних розмовах між собою окупанти бідкаються на постійні атаки українських захисників на Запоріжжі і починають вчити українську мову. Вони вже прощаються фразами «До побачення». Про це йдеться у новому перехопленні СБУ. У розмові окупант зізнається, що хоче все покинути та поїхати додому. Такі ж настрої і у його побратимів.

«Індустріалка» повідомляла, що у Запорізькій бригаді територіальної оборони провели навчальні стрільби з СПГ (станкового протитанкового гранатомета). Він призначений для ураження танків, самохідно-артилерійських установок та інших броньованих цілей, а також для знищення живої сили і вогневих засобів противника.

Нагадаємо, європейські партнери допомагають нам протистояти збройній агресії рф і впевнені у нашій перемозі. Наші воїни під Гуляйполем отримали британське озброєння.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

 

 


Комментарии читателей