Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
На найвищій точці запорізького промислового гіганта замайорів Державний Прапор
Поделиться

Для металургів “Запоріжсталі” День Незалежності України особливо важливе свято

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України Запоріжжя поступово вбирається у святкові жовто-блакитні кольори. Національний прапор замайорів і на найвищій точці комбінату «Запоріжсталь» — доменній печі №3. Раніше вона була модернізована в рамках екологізації металургійного виробництва на підприємстві Групи Метінвест.

Державний прапор площею 8 кв.м на найвищу точку комбінату підійняв генеральний директор ПАТ “Запоріжсталь” Олександр Мироненко. Це вдалося зробити без порушення процесу виробництва.

Для металургів “Запоріжсталі” День Незалежності України особливо важливе свято

— Для нас свято День Незалежності Україні особливо важливе, адже протягом усіх 30 років металурги “Запоріжсталі” забезпечували стабільні обсяги виробництва, стабільні надходження до бюджетів усіх рівнів. Для нас це свято — не порожній звук, тому що своєю працею, своїм ставленням до праці металурги Запоріжжя роблять знаковий вклад в розвиток України, її економіки, і бренду країни в усьому світі — наголосив Олександр Мироненко. — Тому що сталь, яку ми виробляємо на Запоріжжі, доставляється в усі кутки світу і слугує знаком якості, знаком стабільності й знаком своєчасної доставки. Наші клієнти, які купують метал “Запоріжсталі”, український метал, впевнені в якості й у тому, що ми є надійним стабільним партнером.

Для металургів “Запоріжсталі” День Незалежності України особливо важливе свято

24 серпня Україна відзначає 30-ту річницю своєї незалежності. У світі наша країна відома своєю потужною промисловістю та сільським господарством. Половину цього шляху країна йде поруч з Метінвест Холдингом, який цього року відзначив своє 15-річчя.

Читайте также: У Запоріжжі можна безкоштовно отримати освіту за технічними спеціальностямиКомментарии читателей