Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Спорт
На Metinvest Steel Games стартували змагання з настільного тенісу
Поделиться

Стартувала традиційна спортивна олімпіада «Metinvest Steel Games» з декількох видів спорту одночасно

Одними з найперших свої змагання розпочали настільні тенісисти. Всі 20 підприємств, які і беруть участь у цій спартакіаді сформували команди з настільного тенісу. У кожній з них троє чоловіків та одна жінка. Присутнє і правило «першої», «другої», «третьої» та «четвертої» ракетки. Тобто, ракетка номер один може зіграти тільки з першою ракеткою команди суперника. Поєдинок між спортсменами відбувається до трьох перемог. Командна ж зустріч також до трьох «вікторій». Тобто «четверта» ракетка може залишитися без діла у разі трьох перемог її партнерів по команді.

Стартувала традиційна спортивна олімпіада «Metinvest Steel Games» з декількох видів спорту одночасно

Настільний теніс вже став невід’ємною складовою традиційної корпоративної олімпіади «Metinvest Steel Games». Саме цей вид спорту щорічно збирає аншлаг поціновувачів ракетки. Цього року для металургів з усієї країни організатори «Metinvest Steel Games» орендували спортивний клуб «Хорт», який відповідає усім європейським стандартам.

Ян Кроль

— Однозначно, зал «Хорт» є номером один у Запоріжжі, якщо не в Україні. Столи професійні, сітка професійна, покриття не слизьке, високі стелі, прекрасне освітлення і найголовніше те, що все це в сукупності повинно нам допомогти, і привести нас до заповітного бажання. А бажання у нас одне — бути першими, бути кращими, — ділиться враженням водій управління автотранспорту ПАТ «Запоріжсталь» Ян Кроль.

Слід відзначити, що Metinvest Steel Games цього року відбувається дуже масштабно. У корпоративній олімпіаді беруть участь близько тисячі співробітників з 20 підприємств Групи Метінвест. Це і не дивно, адже олімпіада «Metinvest Steel Games» присвячена 15-річчю компанії Метінвест, який відзначається у цьому році. Загальнокорпоративні спортивні змагання — це давня традиція підприємств Групи, спрямована на популяризацію робочого спорту і здорового способу життя. За 10 років історії корпоративного спорту в змаганнях Метінвесту взяли участь понад 7 тисяч співробітників з 22 підприємств.

5 червня, відбудеться урочисте нагородження переможців. Святкові заходи відбуватимуться на острові Хортиця на території санаторію-профілакторію «Запоріжсталь». Родзинкою свята стануть змагання з M.STRONG «Сильні люди сильних професій», які проведуть прославлені атлети Сергій Конюшок та Василь Вірастюк.

робимо українське спортивне м

Читайте також: У Запоріжжі проходять «сталеві» змагання з баскетболу

Автор – Микола Замирайло


Комментарии читателей