Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Спорт
На «Metinvest Steel Games» стартували змагання з дартсу
Поделиться

Хто із гірничо-металургійних підприємств Метінвесту виявиться найвлучнішим у змаганнях з дартсу

Сьогодні, у будинку культури Металургів панує атмосфера справжніх «снайперів». 15 команд підприємств Групи змагалися у навичках влучності у дартсі. Команди, як і у інших видах спорту були розділені на дві групи: у групі «А» змагалися підприємства на яких більше 4 тисяч працівників, а у другій ті, у кого менше 4 тисяч.

За словами головного судді корпоративної олімпіади «Metinvest Steel Games» Володимира Ямщикова фаворитів у групі «А», де і відбуваються найзапекліші баталії вистачає – це і команда ПАТ «Азовсталь», і збірна ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод», і колектив ПрАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча». Тим не менш, дартс, як і будь-який вид спорту дуже не передбачуваний. Тим паче збірна комбінату «Запоріжсталь» змагається у рідному залі, де і тренується, тож має психологічну перевагу.

— Ми сьогодні у себе вдома – це наше місто, це наш зал, це наші дошки, ми на них тренувалися, тому наше хвилювання трохи менше ніж у наших суперників, принаймні у мене це так. Окрім того, за нас вболівають більше 10-ти тисяч наших колег, тому ми почуваємося чудово. Сподіваюся, що переможемо сьогодні,- каже працівниця ПАТ «Запоріжсталь» Аліна Підлісна.

 змаганняня з дартсу

Дартс – це такий вид спорту, який не потребує дорогої амуніції та спортивних знарядь. Все що треба для тренування – це бажання та посидючість, адже влучність напрацювати справа не одного дня.

Володимир Ямщиков

— Для дартсу не потрібен спеціальний спортивний зал. Той, хто хоче — повісить стенд і тренується. Дартс ми включили до складу обов’язкових видів спартакіади і ось третій рік проводимо. Наша молода команда сьогодні буде вже доводити і показувати те, що їм вдалося досягти,- каже головний суддя корпоративної олімпіади «Metinvest Steel Games» Володимир Ямщиков.

 змаганняня з дартсу

Нагадаємо, що корпоративна олімпіада «Metinvest Steel Games» — це давня традиція підприємств Групи, спрямована на популяризацію робочого спорту і здорового способу життя. За 10 років історії корпоративного спорту в змаганнях Метінвесту взяли участь понад 7 тисяч співробітників з 22 підприємств. А цьогорічна олімпіада присвячена 15-річчю компанії Метінвест.

Завершиться корпоративні баталії 5 червня, де і відбудеться урочисте нагородження усіх переможців. Святкові заходи відбуватимуться на острові Хортиця на території санаторію-профілакторію ПАТ «Запоріжсталь». Родзинкою свята стануть змагання з M.STRONG «Сильні люди сильних професій», які проведуть відомі атлети Сергій Конюшок та Василь Вірастюк.

Читайте також: У Запоріжжі 16 волейбольних команд металургійних підприємств розпочали змаганняКомментарии читателей