Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
На курорте Запорожской области старые сети не выдерживают нагрузок
Поделиться

Не выдерживают нагрузок сети в Бердянске, где в курортный сезон приезжают тысячи отдыхающих

Проблемы с энергоснабжением в Бердянске повторяются практически каждое лето.

Старые сети не выдерживают новых нагрузок. Оборудование надо менять, уверены активисты Партии Порядок. Но нужно это делать с учетом специфики курортного города.

Бердянск ливень

В ночь с 26-го на 27-го июля в Бердянске выпала почти четырехмесячная норма осадков. Подтопило несколько электрических подстанций и повредило силовые кабели.

Бердянск-ливень

Энергетики не смогли одновременно в короткие сроки восстановить электроснабжение везде. Аварийную ситуацию полностью ликвидировали только на третьи сутки. Но никто не дает гарантии, что это не повторится снова.

Путря Сергей

— Сам кабель не міняли. Поставили просто муфти. Тому немає ніякої гарантії, що він не стрельне в іншому місці, поруч або через п’ять метрів, або через десять метрів, — рассказывает акивист Партии Порядок Сергей Путря. — Ми прекрасно розуміємо, якщо зараз нова стихія або якесь перенавантаження, знову цей кабель не витримає. Але він і не може витримувати, так як це вже є втома матеріалу. Його необхідно поміняти.

Сейчас домовладения потребляют электроэнергии в разы больше, чем это было полвека назад. Поэтому сети, построенные в прошлом веке, не выдерживают такой нагрузки.

— Раніше при проектуванні розраховувалося, що на одне домоволодіння припадає там півтора — два кіловати. Але ми ж розуміємо, що сьогодні півтора-два кіловати — це нічого практично навіть для звичайної квартири. А в прибережних мікрорайонах люди багато побудували, трохи розширилися свої житла, щоб якось в сезон заробляти гроші. Природно, їм треба більше споживання електрики. І парадокс у тому, що люди згодні платити за більше. Але обленерго трохи в даній ситуації спізнюється, — говорит Сергей Путря.

Работы по замене линий электропередач и их модернизации специалисты «Запорожьеоблэнерго» проводят в Бердянске уже несколько лет.

— На «Лісках», на жаль, ще до цього не дійшло. Але я сподіваюся, що обленерго все-таки після останніх цих поломок, після того, коли люди змусили звернути на себе увагу почне там щось робити. Я впевнений, що і обласна влада все це побачила.

Я сподіваюся на підтримку обласної адміністрації, обласної ради. Тобто, це проблема не тільки Бердянська. Це проблема, в принципі, всіх міст, де застарілі мережі. Їх треба модернізувати, — говорит Сергей Путря.

Активисты Партии Порядок также уверены, что модернизацию электросетей в Бердянске нужно проводить с учетом специфики курортного города.

— Більше комунікувати свої дії з місцевою владою. Тому що у нас останні роки парадокс. Всі ремонтні роботи плануються на червень, липень. Якраз, коли в Бердянську сезон, все люди чекають сезону і чекають відпочиваючих і у нас починаються планові відключення прибережних мікрорайонів, — отметил активист Партии Порядок Сергей Путря.

Читайте также: Депутаты Запорожского облсовета спасли интернат для психохроников

Источник: TV5


Комментарии читателей