Индустриалка - новости Запорожья

Возрождение Хортицы, Запорожье, Культура, Фоторепортаж
На Кургані єдності України почали бетонувати доріжки - фото
Поделиться

На Хортиці продовжуються роботи з реконструкції

Цього року Національний заповідник «Хортиця» потрапив до списку державної програми «Велика реставрація». Острів хочуть змінити на краще і зробити максимально цікавим та зручним для туристів. У рамках програми реконструюють Курган єдності України, музей історії запорізького козацтва і «Козацьке коло».

Роботи на Хортиці зараз в активній фазі. Як виглядає реконструкція острову з висоти пташиного польоту на своїй сторінці в Facebook показав фотограф Eugene Vik.

єдності

Роботи зараз киплять на всіх трьох об’єктах реконструкції. Працівники підрядної організації лагодять дах музею історії запорозького козацтва, а на «Козацькому колі» облаштовують сучасний майданчик для проведення заходів.

єдності

На Кургані єдності України зараз активно облаштовують пішохідні доріжки. Їх вже проклали та відсипали. Поступово робітники починають їх бетонувати. Окрім цього, курган укріплюють для недопущення зсувів грунту.

єдності

єдності

Нагадаємо, що офіційно реконструкція Хортиці стартувала 10 червня. Саме цього дня розпочалися роботи на даху музею історії запорізького козацтва. Пізніше роботи почалися на кургані і «Козацькому колі».

Раніше «Индустриалка» повідомляла, що реконструкція Хортиці проходить за сприяння Міністерства культури і інформаційної політики України, Запорізької обласної державної адміністрації та за підтримки Групи Метінвест. Об’єднавшись, вони визначили принципи і напрями співпраці, а також наміри з питань культурного, туристичного, наукового, освітнього та інфраструктурного розвитку Хортиці.

Читайте також: У Запоріжжі на Хортиці знайшли символічну могилу вождя без праху — фотоКомментарии читателей