Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
На комбінаті «Запоріжсталь» завершили капітальний ремонт доменної печі №4
Поделиться

На запорізькому підприємстві обладнання після капремонту працює за європейськими нормами

Капітальний ремонт доменної печі №4 завершили на початку червня. Роботи велися цілодобово, без вихідних. У них було задіяно 200 чоловік. Після ремонту піч роздули і запустили в роботу.

доменная печь

— Основними роботами капітального ремонту є заміна засипного апарату, пошкоджених холодильних плит шахти та відновлення фільтрування. Основні підрядники — «Метінвест-Промсервіс», «Запоріжвогнетрив» та компанія «РБО Україна», — розповів головний спеціаліст з обладнання аглодоменної групи цехів ПАТ «Запоріжсталь» Євген Скорик. — Основна мета капремонту — відновлення паспортних експлуатаційних характеристик печі. Також під час капремонту виконується очищення скидного трубопроводу на газоочистку і засипного апарату. Це запобігає викидам пилу в атмосферу.

Євген Скорик

Як розповів директор з інжинірингу ПАТ «Запоріжсталь» Микола Петряков, капітальний ремонт доменної печі №4 — найбільший проект цього року. Його вартість склала 140 млн грн. Ремонт тривав 19 діб. Капітальний ремонт не тільки подовжив термін служби печі, але і дав екологічний ефект.

доменная печь ремонт

— Це один з етапів підтримки в нормальному технічному стані нашого обладнання. В рамках нього була виконана заміна засипного апарату, часткова заміна холодильних плит і футерування шахти печі. Все це дозволяє тримати технічні параметри печі на належному рівні. Крім того, наша доменна піч працює за європейськими нормами. Це 20 мг на кубометр повітря по викидах пилу. Для того, щоб обладнання і далі відповідали цим нормам, на аспіраційних установках встановили понад 5600 нових фільтрувальних рукавів.

доменная печь ремонт

За словами Миколи Петрякова, завдяки проведеним роботам доменна піч працює на максимальних потужностях, і при цьому забезпечує необхідні показники по екологічним нормам.

Читайте також: Комбінат «Запоріжсталь» реалізував масштабний екопроєкт

робимо українське екологічне


Комментарии читателей