Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події
На Хортиці пиляли дерева й намагалися вкрасти вантажівку лісу - фото
Поделиться

Співробітники Національного заповідника «Хортиця» помітили вантажівку, яка вивозила з острова ліс

Поки українці переводять всі свої кошти на армію, зварюють протитанкові їжаки, виготовляють бронежилети, відкривають свої оселі, щоб прихистити маріупольців та використовують будь-яку можливість допомогти здобути Перемогу у сьогоднішній страшній війні, хтось нищить те, що люди так старанно хочуть зберегти — пиляють та крадуть дерева на острові Хортиця.
Хортиця
-Співробітники заповідника помітили вантажівку, яка вивозила з острова Хортиця ліс, — повідомили на сторінці у «Фейсбуці» Національного заповідника «Хортиця». — Одразу була задіяна Патрульна поліція Запорізької області, Управління поліції охорони в Запорізькій області та Державна екологічна інспекція Південного округу. Дякуємо за те, що миттєво зреагували та вчинили відповідні дії. Екоінспекція склала протокол, а Поліція вилучила автомобіль з вантажем на штрафмайданчик. Людина, за вказівкою якої було скоєне це правопорушення — добре відомий запорізькій громадськості «рейдер номер один» своєю зухвалою поведінкою на Хортиці. Особливо це огидно у теперішні скрутні часи для України — під час війни. Наші захисники та захисниці не віддають ні клаптика нашої української землі, а наше завдання зберегти природні та культурні скарби острова.
Хортиця
Співробітники заповідника «Хортиця» сподіваються, що правопорушник відчує на собі всю повноту відповідальності.
Хортиця
«Індустріалка» писала, що Міністерство культури та інформаційної політики відкрило мультивалютний благодійний рахунок для підтримки культури та медіа в Україні. Кошти, зібрані на благодійний рахунок, будуть направлені на охорону, евакуацію, оцифрування, захист і збереження культурних цінностей, підтримку діяльності закладів культури та мистецтва, креативних індустрій, телебачення та радіомовлення, що постраждали, були пошкоджені чи зруйновані внаслідок бойових дій під час збройної агресії проти України.

Читайте також: У Варшаві пройде міжнародний благодійний концерт-марафон на підтримку України.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Фото зі сторінки у «Фейсбуці» Національного заповідника «Хортиця»


Комментарии читателей