Індустріалка - новини Запоріжжя

Возрождение Хортицы, Запоріжжя
На Хортиці біля туристичних маршрутів приберуть аварійні дерева
Поделиться

На Хортиці співробітники заповідника та науковці з Мелітополя оглянули лісові насадження

Національний заповідник “Хортиця” відвідали фахівці кафедри ботаніки та садово-паркового мистецтва Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Робочий візит відбувся в рамках договору про співробітництво. Про це повідомили на сторінці Національного заповідника “Хортиця” в Facebook.

Під час візиту мелітопольські фахівці та науковці заповідника відвідали північну частину острова Хортиця. Вони обстежили ділянки зелених насаджень та державного лісового фонду, які розташовані навколо головних туристичних об’єктів маршрутів, а також рекреаційних зон.

На Хортиці біля туристичних маршрутів приберуть аварійні дерева

Учасники оцінили санітарний та протипожежний стан насаджень. А також потенційну загрозу сухостійних та аврійних дерев життю і здоров’ю туристів.

Співробітники заповідника зазначили, що після отримання дозвільних документів, на цих ділянках планують провести заходи з формування і оздоровлення лісів. Тобто видалити аварійні, сухі та впалі дерева.

На Хортиці біля туристичних маршрутів приберуть аварійні дерева

Нагадаємо, цього року Національний заповідник «Хортиця» потрапив до списку Державної програми «Велика Реставрація». Острів хочуть перетворити й зробити максимально цікавим і комфортним для туристів. У Запоріжжі був підписаний меморандум між Міністерством культури та інформаційної політики України, Запорізькою обласною державною адміністрацією та групою Метінвест про консолідацію зусиль у відродженні Хортиці. Планують реконструювати Курган єднання України, музей історії запорізького козацтва та “Козацьке коло”. Реконструкція розпочалася 10 червня. Як вона проходить зараз, дивіться за посиланням.

Читайте також: Запорізький біолог розповів про унікальність острова Хортиця


Комментарии читателей