Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Культура
На Хортице снимают турецкое кино
Поделиться

На Хортице снимают документальный фильм

На территории историко-культурного комплекса «Запорожская Сечь» турецкие режиссеры снимают документальный фильм о казацком воинском искусстве. Это будет одна из серий цикла про боевые искусства мира.

Сьогодні на Історико-культурному комплексі "Запорозька січ" почалися зйомки документального фільму про козацьке бойове мистецтво. Це буде одна із серій циклу про бойові мистецтва світу.Пам'ятаєте козацький човен, який ми почали будувати? На таких човнах у XVII столітті козаки ходили в морські походи проти Османської імперії. А в наші дні турецькі режисери приїхали на Запорожжя, в колиску українського козацтва тренуватись козацькому мистецтву бою. Ідея полягає в тому щоб занурити турецького гостя в побут, життя і тренування козаків, та спробувати навчити його мистецтву козацького бою, а через декілька днів учень буде складати іспит та покаже чому він зміг навчитись.Зйомки триватимуть п'ять днів.Дивіться як сьогодні Запорізькі Січові Козаки / Zaporizhya Sich Cossacks зустрічали гостей. Далі будемо слідкувати ⚔#Хортиця#НаціональнийзаповідникХортиця#Запорозькасіч#козаки#турки#Запоріжжя#запоріжжютуристичномубути#Khortytsia#Khortytsya#NationalReserveKhortytsia#запорозькі_січові_козаки#кіно#cossackturkish_martial_arts

Опубліковано Хортиця Національний заповідник — National Reserve Khortytsya Середа, 18 липня 2018 р.

В рамках проекта его участники посещают разные страны, которые славятся своими воинами и учатся их мастерству. «Запорожская Сечь» — уже пятое место, куда приехала съемочная группа.

Опубліковано Хортиця Національний заповідник — National Reserve Khortytsya Четвер, 19 липня 2018 р.

В рамках проекта один из его участников проведет 5 дней вместе с запорожскими казаками, будет изучать их быт, традиции, тренироваться в искусстве боя. После этого он должен будет сдать своеобразный экзамен, на котором покажет, чему именно он научился за время, проведенное на Сечи.

На Хортице снимают документальный фильм

Как писала «Индустриалка», в начале лета в Запорожье приплывали участники литовского телепроекта, которые снимали документальный фильм про Украину.

Фото: Наталья Безаджи


Комментарии читателей