Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя
На блокпості у Василівці окупанти знову не пропускають машини - утворилася велика черга
Поделиться

Окупанти не пропускають транспорт на блокпості в місті Василівка

Наразі знову не має можливості виїзду з тимчасово окупованих територій в напрямок обласного центру з міст Мелітополь та Енергодар. На російському блокпості в місті Василівка, з невідомих причин, не пропускають будь-який автомобільний транспорт. Вже скупчена черга з понад 400 машин.

З боку міста Запоріжжя також чекають на проїзд машини, в тому числі з гуманітарною допомогою для жителів тимчасово окупованих територій Запорізького краю.

Про відкриття напрямку буде повідомлено додатково. Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Нагадаємо, що минулого тижня окупанти теж не пропускали автомобілі через блокпост у Василівці. Тоді там дві доби стояла понад тисяча машин. В автівках без їжі та води знаходилися жінки та діти. Пізніше для них організували підвіз води та їжі представники Запорізької обласної військової адміністрації.

Зазначимо, що минулої доби росіяни обстріляли Василівку, та як завжди, звинуватили в цьому ЗС України. Такі брехливі провокації окупанти проводять завжди, коли здійснюють терористичні обстріли міст та селищ.

Внаслідок обстрілів у місті постраждала багатоповерхівка, газова комунікація та школа. Інформація про потерпілих відсутня.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

 


Комментарии читателей