Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події
На автошляху в Запорізькому районі горів вантажний автомобіль
Поделиться

За добу у Запорізькій області загасили 10 пожеж, не пов’язані з воєнними діями — що горіло

25 травня о 8.19 бійці ДСНС ліквідували загоряння моторного відсіку вантажного автомобіля «Renault» на загальній площі 1 кв. м на автошляху Запоріжжя-Дніпро в Запорізькому районі.

26 травня о 4.16 рятувальники ліквідували займання даху житлового будинку загальною площею 30 кв. м на вул. Жуковського Олександрівського району Запоріжжя.

Також, бійці ДСНС ліквідували три пожежі на відкритих територіях у Запорізькому та Василівському районах. Вогонь заподіяв шкоди навколишньому природному середовищу на загальній площі близько 14 га.

Внаслідок усіх пожеж ніхто не постраждав.

Рятувальники постійно нагадують — не паліть суху траву та сміття й тим самим не провокуйте пожежі на відкритій території. На жаль, на таких пожежах також часто  гинуть тваринки. Не будьте ворогом у своїй країні – не паліть екосистеми. Й не ускладнюйте ситуацію ще й пожежами через суху траву. У рятувальників зараз особливо багато роботи.

Як писала «Індустріалка», сезон купання у водоймищах навіть не розпочався, але, на жаль, люди вже гинуть на воді. У ДСНС закликали утриматися від купання до початку літнього сезону. Особливо – у невстановлених для цього місцях. Й у жодному випадку не можна стрибати у воду з розбігу.

«Індустріалка» також писала: якщо ви помітили підозрілий предмет або боєприпаси, телефонуйте рятувальникам 101 або національній поліції 102.

Читайте також: Що робити жителям Запорізької області, у яких відключили питну воду.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей