Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Молодий працівник “Запоріжсталі” розповів, чому вирішив продовжити металургійну династію — фото
Поделиться

Молодий майстер «Запоріжсталі» розповів, що цінує в роботі найбільше

Майстер цеху холодної прокатки №1 ПАТ “Запоріжсталь” Денис Антипов прийшов працювати на завод 13 років тому. Спочатку хлопець був простим слюсарем-ремонтником, а в минулому році почав йти вгору кар’єрними сходами. Дениса призначили майстром.

Пішов по батьковим стопам

Денис Антипов почав працювати на заводі одразу після закінчення школи. Разом з роботою на комбінаті він вдало поєднував навчання в Запорізькому національному технічному університеті. Вже тоді він знав, що зробив правильний вибір професії. Адже гарним прикладом для хлопця був рідний батько, який присвятив праці на заводі десятки років.

— Працювати на завод я пішов одразу після закінчення школи. Вирішив піти по стопам батька. Він пропрацював на “Запоріжсталі” 34 роки. Мабуть, саме через цей гарний приклад я “загорівся” мрією стати металургом. А “Запоріжсталь” я вибрав не випадково. Ще 10 років тому комбінат позиціонував себе, як потужний, перспективний для розвитку молоді завод, — розповів Денис Антипов.

Хлопець зізнається, що найбільше у роботі йому подобається те, що керівництво цінує кожного робітника і створює всі умови для плідної роботи. Звичайно ж, подобається і те, що його праця гідно оплачується. Так Денис може забезпечувати свою молоду родину — дружину та 4-річного синочка.

— Керівництво комбінату створює для нас комфортні умови роботи. Наприклад, мені найбільше подобається те, що я маю можливість розвиватися, у мене є соцпакет та гарна зарплата. Також дуже приємно, що на комбінаті працює щорічна система оцінки персоналу. За свої професійні здобутки ми можемо отримати надбавку або підвищення зарплати. Це дозволяє таким молодим працівникам як я забезпечувати не тільки себе, а і родину, — підкреслив Денис Антипов.

Головне в роботі — не підставляти колег

Всього в цеху холодної прокатки №1 працює 48 людей. Кожного дня вони готуюють прокатні валки та забезпечують безперебійну роботу прокатного стану. Правильність виконання робіт і контролює Денис Антипов.

Майстер зізнається, що правильно організувати роботу в цеху йому допомагає єдине правило — не підставляти своїх колег. І, звичайно, підтримувати дружню атмосферу в колективі.

— У нашому робочому колективі всі дотримуються одного головного правила — ніколи одна бригада не має підставляти іншу. Адже всі ми працюємо на єдиний результат, і з’ясовувати відносини тут недоречно. Навпаки, ми стараємося підстраховувати одне одного. Наприклад, якщо одна бригада щось не доробила, то їй допоможе інша. Адже без взаємодопомоги та відповідального ставлення колективна робота не буде вдалою, — розповів майстер.

Про відповідальність Дениса знають, мабуть, всі його колеги. Саме за цю рису його кандидатуру і рекомендували на підвищення.

— Денис працює в нас уже дуже давно. За роки праці він зарекомендував себе, як людина, яка добросовісно виконує свою роботу та прагне нових знань. Тому коли ми шукали людину на посаду майстра, я запропонував саме його. Керівництво підтримало мене, і вже майже рік він працює на новій посаді. Звичайно, йому є ще до чого рости, але перспективи у нього гарні. Найбільше мені подобається в Денисові його добросовісність і повага до підлеглих. Він сам починав з низів, тому знає, як іноді буває важко простим робітникам, — поділився старший майстер цеху холодної прокатки №1 Сергій Кригін.

Запорука успіху — кропітка праця

Молодим працівникам і майбутнім металургам майстер цеху холодної прокатки №1 ПАТ “Запоріжсталь” Денис Антипов розповів, як отримати високу посаду. Головним фактором успіху юнак вважає працелюбність. Адже саме на виробництві працівник може показати свої кращі сторони.

— Людям, які хочуть досягти успіхів у професії та отримати високу посаду, важливо розуміти, що з неба на них це не впаде. Всього, що ви бажаєте досягти, можна отримати лише своїми руками. На власному прикладі я знаю, що керівництво обов’язково помітить людину, яка самовіддано та завзято працює. А в поєднанні з розумом та винахідливістю — кар’єрне зростання гарантоване, — дав пораду Денис Антипов.

На майбутнє у Дениса є амбіції отримати ще вищу посаду. Але поки що він працює над здобуттям необхідного досвіду та навичок.

Читайте також: На запорізькому підприємстві з’явився «розумний» верстат

Фото автора


Комментарии читателей