Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
«Місто для людей Запоріжжя» назвало ТОП-5 будинків-боржників
Поделиться

Керуюча компанія «Місто для людей Запоріжжя» назвала найбільших боржників

Заборгованість за сплату послуг утримання будинку — проблема, яка була у «ЖЕКів», а тепер — лягла на плечі керуючої компанії «Місто для людей Запоріжжя» . Однак, якщо заборгованість перед комунальним підприємством не впливала на те, буде чи не буде воно виконувати роботи, оскільки є можливість отримати дотації з міського бюджету, то для керуючих компаній такі можливості не передбачені.

Заборгованість на багатоквартирних будинках не дозволяє виконувати поточний ремонт у потрібних об’ємах. В гірших випадках – призводить до заборгованості компанії перед постачальником електроенергії, відповідно будинок може залишиться без освітлення місць загального користування, роботи ліфтів, а також роботи підкачуючих насосів.

-До компанії надходить багато звернень, заявок на виконання робіт з поточного ремонту конструктивних елементів, інженерних мереж трубопроводів. Багато заявників зазначають, що сумлінно сплачують за послугу, але чомусь не бачать результатів роботи компанії, — зазначила генеральний директор керуючої компанії «Місто дл людей Запоріжжя Ганна Бабіна. — Важливо розуміти, що багатоквартирний будинок – це спільне майно співвласників і кожен з них має виконувати свої зобов’язання, щоб питання виконання робіт вирішувались оперативно та якісно. Поточний ремонт будинку – накопичувальна стаття тарифу, яка складає близько 30% від суми сплати за послугу управління багатоквартирним будинком, а не кожною окремою квартирою.

Таким чином, якщо ви сплачуєте за послугу, ще не факт, що ваш будинок не є боржником. Як приклад: ТОП-5 будинків з найбільшою заборгованістю.

Станом на 01.12. 2019 р.:

— вул. Каховська, 26: 237 877,03 грн. (72,2%);

— вул. Василя Сергієнка/Світла, 68/32: 206 603, 85 грн. (86,4%);

— Хортицьке шосе, 28: 203 663, 08 грн. (82,7 %);

— вул. Українська, 2А: 202 973, 32 грн. (81,3 %);

-вул. Сергія Синенка, 65 А: 191 234, 94 грн. (89,1%).

Щоб кожен клієнт мав інформацію щодо сплат у будинку й, відповідно, мав розуміння щодо ситуації з оплатою послуги без звернень до Центру обслуговування клієнтів і офісу керуючої компанії, ми починаємо системну роботу по інформуванню.

Найпростіший і найшвидший спосіб дізнатись про наявність боргів – зайти на сайт керуючої компанії «Місто для людей».

Крім того, відповідну інформацію можна отримати у Центрі обслуговування клієнтів компанії або звернутися у повідомленні на офіційну сторінку керуючої компанії у соціальній мережі Facebook.

Інформаційна довідка

«Місто для людей» — найбільша керуюча компанія України, яка була створена на основі досвіду європейських управляючих компаній. Зараз МДЛ щодня обслуговує понад 200 000

клієнтів і керує понад 9 мільйонами квадратних метрів житлової площі. Компанія є лідером ринку ЖКГ послуг. Більше інформації за посиланням: https://mdl.com.ua

Читайте також: Які скарби ховаються у запорізьких підвалах: розповідь комунальників


Комментарии читателей