Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
Метінвест закуповує бронежилети для бійців ЗСУ та Сил тероборони
Поделиться

Генеральний директор комбінату «Запоріжсталь» Олександр Мироненко розповів, як Метінвест допомагає армії

В ефірі телеканалу “Україна24” ТОП-менеджер розповів, що Метінвест закупає за кордоном вже готові бронежилети та каски й медичні засоби. В перші дні війни компанія ухвалила рішення про виділення 10 млн євро на ці цілі. Наразі вже придбано 10 000 бронежилетів, більше 8000 касок, а ще близько 25 000 медичних джгутів, турнікетів та аптечок. Закуплено тактичне приладдя – 1100 тепловізорів.

— Щодо нашої допомоги армії, вона проводиться комплексно та системно. Один з надважливих напрямків – забезпечення захисною амуніцією українських воїнів. На підприємствах Групи Метінвест освоїли виробництво бронепластин бронежилетів. Близько 10 тисяч жилетів ми купили безпосередньо у виробників. Ще 80 тисяч бронежилетів будуть укомплектовані бронепластинами з 900 тонн сталі, яку Метінвест закупив на ці цілі. Таким чином ми забезпечимо бронежилетами 90 тисяч бійців. Весь цей комплекс суттєво допоможе нашій армії закрити потребу у захисті, — підкреслив Олександр Мироненко.

Поставки будуть проходити в кілька етапів. На початку квітня 650 комплектів із бронежилетів та касок були передані захисникам Київщини та Запоріжжя.

Також наприкінці березня Група Метінвест Ріната Ахметова перерахувала 500 тис. доларів до цільового благодійного фонду на закупівлю захисної амуніції й аптечок для тероборони Запоріжжя. Таку ж суму виділив Фонд Вадима Новинського.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що Група Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова закупили для Запорізького військового шпиталю необхідні ліки.

Читайте також: Метінвест налагодив виробництво бронепластин для бронежилетів

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

 


Комментарии читателей