Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Украина
Метінвест створить нові робочі місця для молоді
Поделиться

Група Метінвест братиме участь у підвищенні якості освіти та створюватиме робочі місця для молоді

Компанія стала одним із підписантів Українського Пакту заради молоді-2025.

23 вересня документ підписали представники 15 українських працедавців, міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, міністр розвитку економіки і торгівлі Ігор Петрашко, представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Хайме Надаль, а також глава правління Центру «Розвиток КСВ» Марина Саприкіна. З боку Метінвесту підпис під Пактом поставила директор із правового забезпечення Групи Світлана Романова.

Мета Пакту заради молоді-2025 – створити умови для реалізації молоді в Україні. Ініціатива з 2016 року об’єднує зусилля держави і бізнесу для вирішення проблем освіти і зайнятості молоді. Це найбільша ініціатива державно-приватного партнерства, що зібрала 148 роботодавців, які створили 45 тисяч робочих місць для молоді. CSR Europe визнала ініціативу однією з найкращих практик для молоді в Європі, а глобальна ініціатива ООН Decent Jobs for Youth назвала Пакт одним із найкращих прикладів реалізації Цілі сталого розвитку №8 у світі.

Підписанти документа зобов’язалися до 2025 року створити 20 тисяч місць для стажування і роботи молоді, організувати 1 тисячу партнерств між бізнесом і навчальними закладами. Крім того, планується створити Всеукраїнську менторську платформу, щоб допомогти молодим людям, особливо із вразливих категорій, побудувати кар’єру. Більше тисячі представників бізнесу стануть менторами з питань професійної реалізації для 1,5 тисячі молодих людей.

Метінвест

Світлана Романова, директор із правового забезпечення Групи Метінвест:

— Приєднання до Пакту заради молоді – логічний крок для Групи Метінвест. Ми вже давно працюємо зі школярами, студентами та випускниками, щоб показати привабливість і можливості технічних професій. Українські підприємства Групи щороку працевлаштовують близько 1,3 тис. випускників навчальних закладів. Понад 4 тисячі студентів щороку проходить практику на наших підприємствах. Тільки цього року Метінвест витратить понад 1,5 млн доларів на програми по роботі з молоддю. Наші програми стажування дозволяють молодим фахівцям отримати свою першу роботу. Наприклад, за сім років практику на підприємствах та в керуючій компанії Групи пройшли десятки молодих юристів, а найкращі з них вже працюють у Метінвесті. Ми готові поділитися своїми знаннями і досвідом, щоб підняти систему освіти на якісно новий рівень і зацікавити молодих людей вчитися і працювати в Україні.

Група Метінвест бере участь у створенні освітніх програм для молоді та описі державних стандартів технічних професій, а також підтримує конкурси професійної майстерності.

Зокрема, цього року компанія уп’яте виступить генеральним партнером «олімпіади робітничих професій», конкурсу WorldSkills Ukraine, який пройде з 29 вересня по 13 жовтня у п’яти містах України. Учні, студенти та працівники підприємств віком від 18 до 22 років змагатимуться у професійній майстерності. Завдяки конкурсу в систему освіти запроваджуються найкращі світові практики, підвищується ефективність профорієнтаційної роботи і престиж робітничих професій.

Метінвест вже сім років поспіль підтримує архітектурний конкурс Steel Freedom, на якому студенти профільних вузів розробляють проєкти з використанням сталевих конструкцій для замовників з усієї України. Цього року конкурс стартував 1 вересня, а його фінал відбудеться 28 листопада. Найцікавіше архітектурне рішення від команд-учасників компанія відзначить особливим призом – поїздкою на виставку «Експо-2020» до Дубаю.

З 2017 року Група проводить M.Student CHAMP – змагання з вирішення реальних бізнес-завдань для студентів вишів і коледжів. За кожною командою закріплюється ментор від Метінвесту і куратор від навчального закладу. Екскурсії на виробництво, консультації експертів, лекції та тренінги на актуальні теми допомагають розвинути потрібні для майбутньої професії компетенції. Переможці отримують цінні призи, а найкращі – запрошення на роботу в Метінвест.

Читайте також: Відомий шоумен у Запоріжжі пішов працювати на доменну піч


Комментарии читателей