Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Украина
Метінвест планує розпочати виробництво "зеленої сталі"
Поделиться

Метінвест планує посилити еко-реформу

У суботу, 3 вересня, в Маріуполі провели форум «Маріуполь 2030. Великі інвестиційні можливості». Однією з головних тем, яку на ньому обговорювали, стала екомодернізація промисловості.

Цю тему висвітлювала генеральна директорка ТОВ «Метінвест Інжиніринг» Мар’я Васильєва. За її словами, на світовому металургійному ринку в тренді – декарбонізація, тобто зменшення вуглецевого впливу на атмосферу. А також використання у виробництві енергії сонця та вітру. Працювати за цими принципами планують і в Групі Метінвест.

Ми перед собою ставимо за мету поступово перейти на абсолютно новий, зелений, більш чистий тип виробництва. І якщо наша сталь буде вироблятися із зеленої електроенергії, шляхом отримання зеленого водню, а не розщеплення коксу або спалювання коксу, вона буде вважатися кращою сталлю. Завдяки цьому такі компанії, як «Мерседес» стоятимуть в черзі за цією сталлю, — зазначила генеральна директорка ТОВ «Метінвест Інжиніринг» Мар’я Васильєва.

Екологічна модернізація на підприємствах Метінвесту триває. Увагу в компанії приділяють і підготовці спеціалістів нової формації, яких навчатимуть в університеті «Метінвест Політехніка». Саме вони будуватимуть в Україні металургію майбутнього.

— Попереду у нас високотехнологічне майбутнє. Ця декарбонізація, ці нові стани – це насправді не зовсім металургійне виробництво. Це буде центр інтелектуального розвитку. Це буде хаб, де будуть розвиватися IT-технології, IT-стартапи і машинобудування, — підкреслила Мар’я Васильєва.

Читайте також: Члени екологічної комісії проводитимуть виїзні засідання на запорізьких підприємствах


Комментарии читателей