Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Металурги «Запоріжсталі” передали рятувальникам бронежилети для роботи на територіях після обстрілів
Поделиться

Комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест Ріната Ахметова передав Головному управлінню ДСНС в Запорізькій області 50 бронежилетів

Як розповів начальник управління реагування на надзвичайні події ГУ ДСНС в Запорізькій області Олексій Пуга, рятувальники отримали від “Запоріжсталі” бронежилети 4 ступеню захисту, які є досить надійними при роботі по ліквідації надзвичайних ситуацій, спричинених ворожими обстрілами.

бронежилети ДСНС

— Ці бронежилети більш легкі, але при цьому рятувальники не менш якісно будуть захищені, — повідомив полковник служби цивільного захисту Олексій Пуга. — Це для нас дуже важливо.

Пуга Олексій

Бронежилети рятувальникам передавав комерційний директор ПАТ “Запоріжсталь” Групи Метінвест Євген Авджі.

Начальник Головного управління ДСНС в Запорізькій області генерал-майор служби цивільного захисту Олексій Лепський подякував Євгену Авджі за важливу та своєчасну допомогу.

Авджі і Лепський

З початком широкомасштабного вторгнення рф в Україну окупанти практично постійно обстрілюють із різних видів озброєння населені пункти Запорізької області. Співробітники ДСНС гасять пожежі та виконують роботи зі знешкодження боєприпасів, частина з яких не розірвалася.

— Робота рятувальників завжди була пов’язана з небезпекою, — зазначив комерційний директор ПАТ “Запоріжсталь” Євген Авджі. — Особливо це проявляється останнім часом — робота стала важкою та тривожною. І заслуговує лише поваги.

Авджі Єаген

Крім слів поваги, Група Метінвест вишукує можливості для допомоги нашим захисникам. Сьогодні ми передали хлопцям 50 бронежилетів 4 класу захисту, які укомплектовані  плитами власного виробництва Метінвесту.

Сподіваємось, що цей захист не знадобиться їм у роботі. Але, рятуючи чужі життя, співробітники ДСНС будуть впевнені у власній безпеці. Дякуємо їм!

Авджі і Лепський

Новенькі бронежилети, виготовлені на підприємствах Групи Метінвест, будуть відправлені до підрозділів Головного управління, які поставлені на бойове чергування.

бронежилети ДСНС

Це перш за все підрозділи, які виїжджають на ліквідацію наслідків надзвичайних подій, які виникли в результаті обстрілів.

Лепський

За словами Олексія Пуги, підрозділи базуються у населених пунктах Степногірськ, Гуляйполе, Оріхів та Комишуваха.

бронежилети ДСНС

Цифри та факти

З початку повномасштабної війни в Україні Група Метінвест передала приблизно 100 тис. бронежилетів для українських військових. 90 тис. бронежилетів виробили за підтримки компанії, ще 10 тис. бронежилетів закупили коштом Групи за кордоном.

Крім бронежилетів, українські захисники отримали від Метінвесту понад 3,5 тис. касок.

Фото Олександра Прилепи

Читайте також: Металурги «Запоріжсталі» передали поліцейським бронежилети високого класу захисту

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей