Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Мешканцям Мелітополя нарахували пенсії та соціальні виплати
Поделиться

Пенсіонери Мелітополя та містяни, що мають право на субсидії, отримали кошти на власні рахунки

Навіть в окупації мелітопольці отримують пенсії та соціальну допомоги від уряду України. Чергове нарахування вже проведено. Про це повідомив під час прямого ефіру міський голова Мелітополя Іван Федоров.

— Держава Україна виконала свої зобов’язання перед пенсіонерами, — відзначив міський голова Іван Федоров. — Основна проблема була з тим мелітопольцями, які отримували виплати через відділення Укрпошти. Ми всі пам’ятаємо, коли рашисти викрали з них 3 мільйони гривень, які призначались для розрахунків з пенсіонерами. Але на сьогодні у таких мелітопольців є можливість оформити картки через ПриватБанк і отримувати перерахування.

Іван Сергійович додав, що також нарахована містянам соціальна допомога, в тому числі житлові субсидії. Міський голова також подякував всім медикам, які продовжують виконувати свої обов’язки в окупації, а також відзначив волонтерів, що забезпечують доставку необхідних ліків в заблоковане місто.

— Подяка нашим вчителям, вихователями, які не погодились працювати з окупантами, дбаючи про безпеку дітей, — додав Іван Федоров. — Окремо відзначу освітян-колаборантів, які продали місто за «30 срібняків», адже вам заплатили приблизно 1 тисячу гривень з аргументацією, що заробітну плату вам платить Україна. Але кажу вам, що не зовсім доступні для вас ці кошти.

Крім того, Іван Федоров передав привіт співробітникам поліції, які співпрацюють с загарбниками і нагадав, що відповідальність неминуча. Міський голова наголосив, що Мелітополь буде обов’язково звільнено, як це зараз відбувається у Харківській та Херсонській областях.

Як повідомляла «Індустріалка», в Мелітополі бюджет вчасно розрахувався з освітянами та медиками.

Читайте також: Мелітопольський університет продовжить роботу у Запоріжжі

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей