Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Мешканців сіл Запорізької області, що перебувають під постійними обстрілами, планують терміново евакуювати
Поделиться

Мешканців сіл Новояковлівка та Магдалинівка збираються терміново евакуювати

На території Запорізької області відбуваються активні бойові дії. Через це є втрати серед мирного населення. Враховуючи реальну загрозу життю і здоров’ю мешканців, необхідно бути готовими до проведення термінової евакуації з населених пунктів, які знаходяться поблизу лінії розмежування та постійно підпадають під ворожі артилерійські обстріли.

Такими населеними пунктами у Комишуваській громаді Запорізького району є села Новояковлівка та Магдалинівка. Тому старостою Новояковлівського старостинського округу будуть формуватися списки мешканців, які на даний час фактично проживають у селах Новояковлівка та Магдалинівка. Їх планують терміново евакуювати. про це повідомляється на сайті Комишуваської ОТГ.

«Просимо мешканців зазначених сіл бути готовими до евакуації з метою збереження життя та здоров’я», — повідомляється на сайті громади.

Останній раз росіяни обстріляли Новояковлівку позавчора, 22 травня. У результаті збройної атаки значних ушкоджень зазнали десятки приватних будинків місцевих мешканців та дошкільний навчальний заклад «Калинка». Мешканці Новояковлівки розповідають, що обстріли ворог проводить регулярно. Людям подовгу доводиться сидіти у підвалах.

А перед цим — 18 травня. Тоді село обстріляли фосфорними боєприпасами. Загинула одна людина, є пошкоджені і зруйновані будинки, зруйновано заклад дошкільної освіти.

Щодо мешканців села Магдалинівка, то вони живуть під постійними ворожими обстрілами з 3 квітня. Вогонь окупантів пошкодив житлові будинки, подвір’я та транспортні засоби, одна домівка повністю зруйнована. Через пошкодження трансформатора виникла проблема з електропостачанням. Як виглядає село після обстрілів, дивіться тут.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

 


Комментарии читателей