Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Мешканці особливого двору Запоріжжя отримали новорічний подарунок
Поделиться

Дід Мороз, новий майданчик і жива ялинка – активні запоріжани отримали подарунки

Новорічні подарунки вже почали отримувати мешканці будинку 19Б по пр. Ювілейному, що в Хортицькому районі Запоріжжя. У день святого Миколая двір, який об’єднує три багатоповерхівки, прикрасив чудовий новенький дитячий майданчик – справжня радість для дітлахів!

Чарівником, який здійснив мрію десятків хлопчиків і дівчаток, стала громадська спілка «Зелений центр Метінвест Запоріжжя». Однак рушієм цього результату стали, звісно, самі мешканці на чолі з головою правління ОСМД «Ювілейний, 19Б» Вікторією Павлюк. Вони взяли участь та перемогли у конкурсі «100 зелених дворів».

Участь в проекті мешканці багатоповерхового будинку по пр. Ювілейному, 19Б беруть не вперше. Минулого року тут, завдяки участі у конкурсі «100 зелених дворів», з’явилась лісова красуня – двометрова жива ялинка. Перед новорічними святами вона стала окрасою двору.

Саме тут, поряд з новорічним деревом, тепер з’явився і новий дитячий майданчик з гірками, гойдалками, стінкою для воркауту, лавочками, урнами, квітниками та тенісним столом.

— Мешканці будинку дуже мріяли про дитячий майданчик, і вони робили все для того, щоб їх мрія збулась. Потрібно мріяти і цілеспрямовано йти до своєї мети! – вважає голова правління ОСМД «Ювілейний, 19Б» Вікторія Павлюк. — Дівчата з нашого дому розробили прекрасний проект майданчика. Ми разом з дітками їздили захищали цей проект, бо це була їх ініціатива, їх величезне бажання. Ми, як дорослі, не могли бути осторонь і всіляко цьому сприяли. Діти надзвичайно задоволені, раді!

З прийдешнім Новим роком, святом Миколая дітей завітали привітати представники «Зеленого центру Метінвест Запоріжжя». Хороший настрій став продовженням гарної роботи, яку до цього вдалося зробити спільними зусиллями.

— Цей двір особливий, бо тут завжди купа дітвори. Це означає, що у двору є майбутнє, що голова ОСББ рухається у потрібному напрямку – є для кого працювати, є куди прагнути, — сказав керівник громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Олександр Балаба. — У цьому дворі ми встановили дитячий майданчик, спортивний, облагородили територію навколо ялинки, яку посадили тут минулого року. Двір перетворився. Для цього «Зелений центр» і існує – ми, як маркер гарного настрою!

Він нагадав, що минулого року у конкурсі «100 зелених дворів» виграв сусідній будинок. Цьогоріч проект розширюється і продовжує змінювати на краще цей квартал.

За словами Олександра Балаби, найголовніше – активна позиція мешканців двору, які об’єднуються заради поліпшення свого двору і міста загалом.

Любов Петрівна Обухова 42 роки мешкає у будинку 19 Б по пр. Ювілейному. За її словами, раніше у дворі був старий дитячий майданчик, який жодного разу за ці роки не обновлювався. Коли ж головою правління ОСМД стала активна, ініціативна Вікторія Павлюк, будинок і двір почав змінюватися на краще.

— Коли ми бачимо, як вона щось робить, хочеться вийти і просто допомогти їй. Раніше нічого подібного не робилося, тому зараз ми хапаємося і допомагаємо. Дуже хочеться, щоб більш активними були молоді батьки, адже такі проекти – для молоді, для їх дітей, для майбутнього, — підкреслила Любов Петрівна.
— Усі діти чекали на цей майданчик! Я також допомагав втілювати цей проект разом з дідусем, мамою і моїми друзями. Дуже подобається кататися на чистих гойдалках. Сподіваюсь, що наступного року у нас з’явиться ще й поле, — висловив сподівання мешканець двору 10-річний Микита Колісниченко.

Привітати дітлахів двору на новому майданчику завітав навіть Дід Мороз. Ще й не з порожнім мішком – з солодкими смачними подарунками, а також запальними танцями, піснями і навіть кольоровим конфетті. Свято двору вдалося на славу, адже почав падати сніжок (що зараз для нашого краю рідкість, а для дітей – особлива радість).

Цього ж дня представники громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» побували у Південному житловому масиві Комунарського району Запоріжжя. Там у дворі будинку 2 по вулиці Водограйній також з’явився новорічний подарунок – дитячий майданчик. Здійснилась мрія ще багатьох дітлахів, які мріяли про свій сучасний майданчик для ігор.

Читайте також: У Запоріжжі діти знайшли під ялинкою солодкі подарунки — фото

Фото автораКомментарии читателей