Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Мешканці окупованого Бердянська та району вчасно отримують соцвиплати на банківські рахунки
Поделиться

Виплата соціальних коштів та доставлення готівки залишається нагальним питанням для громад Бердянського району

Керівництво Запорізької обласної військової адміністрації та представники Бердянського району продовжують вибудовувати модель роботи в умовах воєнного стану. Так, сьогодні на нараді учасники обговорили тему соціальних виплат у громадах району.

До розв’язання проблем територій долучені Пенсійний фонд та Укрпошта. І хоча зараз пенсійний фонд не працює на місцях, його робота продовжується дистанційно. Мешканці мають можливість звернутися на гарячу лінію організації.

Що стосується переведення коштів на рахунки людей, то процедура здійснюється відповідно до графіка. Крім цього, обласна влада продовжує відстежувати загальну фінансову ситуацію на території Бердянського району.

Керівниця апарату Запорізької обласної військової адміністрації Зінаїда Бойко також відзначила активну допомогу Укрпошти та голів громад, які, вибудовуючи якісну комунікацію, оперативно розв’язують проблемні питання району. Окрім цього, мешканцям регіону нагадують про важливість сплачення податків для загального функціонування економіки та для подальшої виплати заробітної плати.

Також присутні обговорили загальну безпекову ситуацію на території Бердянського району та рух гуманітарних вантажів. Через те, що окупаційні війська блокують дороги, сповільнюється процес перевезення гуманітарної допомоги. Обласна влада закликає не ігнорувати встановлені правила перевезення продуктів та медичних препаратів.

Нагадаємо, як повідомляла «Індустріалка», ситуація в окупованому Бердянську залишається напруженою.  Рросіяни не дозволяють доставити гуманітарну допомогу мешканцям курорту Запорізької області.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що 15 травня у Бердянську викрали заслуженого майстра спорту України, переможця Всесвітніх ігор, чемпіона світу та Європи з пауерліфтингу Сергія Пєвнєва.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей