Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Мешканці Енергодара з хронічними захворюваннями можуть безкоштовно отримати ліки
Поделиться

Енергодарці хронічними та гострими захворюваннями зможуть отримати необхідні ліки

Відсьогодні, 16 травня, енергодарці з хронічними та гострими захворюваннями, які перебувають на амбулаторному лікуванні в Спеціалізованій медико-санітарній частині, зможуть отримати відповідні ліки безкоштовно. Про це у своєму офіційному Telegram-каналі повідомив Енергодарський міський голова Дмитро Орлов.

Аби отримати медикаменти,  в залежності від захворювання, потрібно прийти на прийом до профільних «вузьких» спеціалістів.

— Наголошуємо! Препарати, отримані в якості гуманітарної допомоги, видаються безкоштовно за призначенням лікуючого лікаря: психіатром, лікарем — ендокринологом (Діабетон, метформин, эутирокс а також інсуліни можна буде отримати в кабінеті ендокринолога в часи його прийому), дитячим лором (наприклад,  антибіотики, жарознижуючи тощо), хірургами, неврологами (протизапальні, знеболюючі препарати тощо). Тобто, отримати медикаменти «про запас», просто для поповнення домашньої аптечки неможливо — для цього, на жаль, кількості наявних ліків недостатньо, — зазначив Дмитро Орлов.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що російські військові окопалися впритул до Запорізької АЕС.

Читайте також: До окупованого курортного селища Запорізької області вдалося доставити гуманітарну допомогу.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей