Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Мешканець Запоріжжя обрав професію на все життя і отримав нагороду
Поделиться

Юрій Гвоздік все своє життя працює токарем-розточувальником

Мешканцю Запоріжжя Юрію Гвоздіку 63 роки. Все своє життя чоловік працює токарем-розточувальником. Юрій Іванович пройшов повний шлях від учня до професіонала. Зараз він працює в механічному цеху Запорізького ливарно-механічного заводу (ЗЛМЗ).

Юрій Гвоздік

— У професії я з 1984 року, — розповів «Индустриалке» Юрій Гвоздик. — Тут працюю вже 24 роки, ще 17 років працював на іншому підприємстві. Прийшов у професію учнем і допрацював до найвищого розряду — шостого.

Юрій Гвоздік працює в дві зміни. Перша починається о сьомій ранку, а друга — о сьомій вечора. Основну роботу він виконує біля горизонтального розточувального верстата. У зміні з Юрієм Івановичем працює ще три людини. При цьому, саме він є лідером у бригаді, яка на 120% виконує виробничі показники.

горизонтальний розточувальний верстат

Юрій Іванович розробив масив макропрограм на типові конструктивні елементи, що дозволило прискорити робочий процес і зробити його цілодобовим.

Юрій Гвоздік

— У мене складна, але цікава робота, — зізнався Юрій Гвоздік. — Одного разу я вибрав цю професію для себе і йду з нею по життю. На верстаті ми виконуємо будь-які операції: фрезерну, свердлильну, токарну. Наш верстат відрізняється тим, що в нього дуже складний і великий діапазон обробки. Ми виробляємо корпусні деталі та деталі для промислового виробництва. 90% деталей використовується в основних цехах на підприємстві «Запоріжсталь».

Юрій Гвоздік

Юрій Гвоздік виконує токарні роботи з ювелірною точністю і високою якістю. Він освоїв безліч нових видів продукції і знизив їх собівартість. Розробив і впровадив у виробництво безліч важливих проєктів. Реалізував ряд заходів щодо поліпшення системи 5С. Крім цього, він навчає молодих співробітників.

Юрій Гвоздік

До Дня металурга найкращі працівники запорізьких підприємств, серед яких і Юрій Гвоздік, отримали «Золоті зірки». Як писала «Индустриалка», цього року напередодні Дня металурга і гірника четверо кращих запорізьких металургів отримали вітання та заслужені нагороди з рук генерального директора Метінвесту Юрія Риженкова.

Для Юрія Івановича це було дуже приємно та несподівано.

— Нагорода дуже висока, — зазначив Юрій Гвоздік. — Тим більше, що вручав її сам генеральний директор Метінвесту. Дуже було приємно. Але, я вважаю, що ця «Золота зірка» — нагорода всього нашого колективу. Колектив у нас дуже хороший і дружній. Ми багато років вже працюємо разом. Якби не було колективу, не було б ні медалей, ні зірок, ні видатних особистостей. Після отримання «Золотої зірки», на мене покладена велика відповідальність. Колеги привітали мене з гордістю та радістю. До цього я отримував грамоти і нагороди, але порівняти їх з «Золотою зіркою» складно.

Нагадаємо, цього року Метінвест Холдинг святкує 15-річчя. Вже сім років поспіль найкращих працівників Метінвесту відзначають найвищою нагородою – «Золотою зіркою». З 2014 року її отримали 23 робітники запорізьких підприємств Метінвесту.

Читайте також: Співробітник запорізького підприємства отримав найвищу нагороду за сумлінну працю та нові ідеї.Комментарии читателей