Индустриалка - новости Запорожья

Главные, Запорожье, Культура
Мэр Запорожья придумал, как спасти библиотеку
Поделиться

Запорожский мэр выступил за сохранение областной библиотеки

Запорожский  городской голова Владимир Буряк выступил за сохранение областной библиотеки для юношества. Такое сообщение появилось сегодня на официальной странице мэра  в Facebook.

Занепокоєний ситуацією навколо закриття Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва. Ви спитаєте: «Ну хто зараз читає!?»…

Опубліковано Владимир Буряк. Официальная страница городского головы Запорожья Пʼятниця, 24 січня 2020 р.

— Занепокоєний ситуацією навколо закриття Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва. Ви спитаєте: «Ну хто зараз читає!?» І на це я вам скажу, що читати нині модно і це чудово, але купити книжки не всім по кишені. А в цій бібліотеці більше 70 тисяч екземплярів!

Закрити її, як то кажуть, одним розчерком пера несправедливо. Тим паче, що для її збереження запоріжці почали активніше оформлювати читацькі квитки. Тому я дав доручення департаменту культури і туризму звернутися до Мінкульту з пропозицією зберегти бібліотеку в підпорядкуванні міста.

Нагадаю, що минулого року ми провели масштабну реконструкцію Центральної бібліотеки для дорослого населення і відкрили на її базі сучасний Бібліохаб (саме він на фото). У середині лютого після ремонту запустимо бібліотеки на пр. Соборному,173 та пр. Маяковського,7. Протягом року відновимо бібліотеки на вул. Ситова,6 та вул. Історичній,45. Щороку ми оновлюємо бібліотечний фонд та закуповуємо нові книги. Також для зручності запоріжців у бібліотеках введено електронний читацький квиток.

А ви підтримуєте збереження бібліотек міста?, — написал Владимр Буряк.

Как «Индустриалка» писала ранее о закрытии библиотеки стало известно в конце 2019 года. Информация вызвала большой резонанс. Позже  на сайте Запорожского облсовета появился проект решения, согласно которому библиотека для юношества присоединяется к областной универсальной научной библиотеке. За сохранение библиотеки выступили не только жители, города, но и других городов, а также известные деятели культуры, в том числе Сергей Жадан и братья Виталий и Дмитрий Капрановы.

Читайте также: Запорожцы могут заказать книги в городских библиотеках, не выходя из дома


Комментарии читателей