Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Мэр Запорожья поблагодарил депутатов за плодотворную работу
Поделиться

В Запорожье сегодня проходит 34-я очередная сессия Запорожского горсовета

Перед рассмотрением повестки дня очередной 34-й сессии Запорожского горсовета мэр Владимир Буряк поблагодарил депутатов за плодотворную работу на протяжении трех лет. Напомним, первая сессия этого созыва горсовета состоялась 25 ноября три года назад.

сессия Запорожского горсовета

Я дякую депутатам за плідну роботу. Так, у нас були розбіжності у поглядах, суперечки, але рішення на благо всього міста приймаються і Запоріжжя рухається вперед.

Ми ремонтуємо житловий фонд, ремонтуємо дороги, поповнюємо місто великими автобусами. Ми забезпечуємо стабільну роботу комунальних підприємств. Так, за 9 місяців прибуток цих підприємств склав більше 3 млрд грн. І цей результат — це наша спільна робота.

Сьогодні серед питань сесії є низка важливих. Ми підходимо до формування бюджету на 2019 рік, вносимо зміни в бюджет 2018 року. Будемо розглядати виділення коштів на сплату відсотків по кредитам на тепломодернизацію ОСББ, збільшення фінансування на утримання доріг, а також на реконструкції шляхопроводів на проспекті Металургів та Калібровій. Розглянемо також питання придбання системи автоматизацій світлофорів у місті. Сьогодні маємо плідно попрацювати. Ми повинні забезпечувати стабільність і спокій в місті Запоріжжі.

Напомним, сегодня в 9.00, согласно указу Президента, введено военное положение. Запорожская область попала в перечень 10 областей, где военное положение вводится на 30 суток, до 27 декабря. Перед началом сессии на трибуну повесили флаг Военно-морских сил Украины в знак поддержки наших моряков.

Читайте также: Мэр Запорожья рассказал о перспективах бюджета на 2019 год

Фото Александра Прилепы


Комментарии читателей