Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Мер Приморська покинув місто через тиск російських окупантів
Поделиться

Мер Приморська відмовився співпрацювати з окупантами

Російські військові, які окупували Приморськ, намагаються схилити до співпраці керівництво міста. Як відомо, і місцева влада, і мешканці Приморська виступають проти російських окупантів та не бажають коритися їм.

Аби схилити на свою сторону керівництво міста, наприкінці березня російські військові викрали міського голову Приморська Олександра Кошелевича. Вони примушували його до співпраці, але мер не погодився.

Через дві доби окупанти звільнили Олександра Кошелевича з полону, але не припинили тиснути з вимогами стати на їхню сторону. Коли військові почали використовувати для цих цілей родину мера, він вирішив виїхати до Запоріжжя. Про це Олександр Кошелевич повідомив на своїй сторінці в Facebook.

— Люба моя громада! Минулий тиждень видався психологічно та емоційно надто важким. Після полону я сподівався, що вони почують мою позицію про не співпрацю з ними, але вони не залишали спроб різними методами перетягнути мене на бік окупантів. Всі Ви знаєте мою українську позицію, тому я не міг дозволити окупантам зламати мене за рахунок моєї сім’ї. Так, я був вимушений у короткий проміжок часу покинути громаду, і повірте мені, ще не одне рішення в моєму житті не давалося так важко… — написав міський голова Приморська Олександр Кошелевич.

Зараз мер Приморська і його команда продовжують працювати у дистанційному режимі. Знаходячись у Запоріжжі, Олександр Кошелевич взяв під контроль питання гуманітарних вантажів та безпечного перевезення людей.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що у Мелітополі окупанти позбавляють волі активістів та колишніх правоохоронців.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей