Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Мер окупованого міста Запорізької області зустрівся з вищим керівництвом Словаччини
Поделиться

Мер Мелітополя Іван Федоров зустрівся з вищим керівництвом Словаччини

Міський голова Мелітополя зараз перебуває у відрядженні та знаходиться у ЄС. Він зустрівся з вищим керівництвом Словаччини: Президентом Зузаною Чапутовою, прем’єр-міністром Едуардом Геґером, спікером Національної ради Борисом Колларом та іншими високопосадовцями. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Міський голова Мелітополя зараз перебуває у відрядженні та знаходиться у ЄС. Він зустрівся з вищим керівництвом Словаччини

«Мій напрямок роботи — на прикладі всіх окупованих населених пунктів Запорізької та Херсонської областей особисто донести до провідних європейських держав, що російська федерація створила справжній геноцид мирних громадян України.

Російські військові взяли в блокаду наші міста. Вони закрили гуманітарні коридори, відрізали шляхи постачання продуктів та ліків, позбавили населення можливості евакуюватись. Заблокували телефонний зв’язок та Інтернет.

Вони викрали сотні цивільних осіб, з яких 29 посадовців місцевого самоврядування. Катують і шантажують полонених. Використовують заборонені міни, які призвели до каліцтва наших дітей. Щоденно проводять обшуки і грабують підприємців. Тероризують наших фермерів, позбавивши їх можливості вирощувати врожай і поставивши під загрозу продовольчу безпеку Європи.

Наша спільна мета — разом врятувати українські міста від гуманітарної катастрофи», — написав Іван Федоров.

Міський голова Мелітополя зараз перебуває у відрядженні та знаходиться у ЄС. Він зустрівся з вищим керівництвом Словаччини

Під час зустрічі обговорили шляхи співробітництва з протидії агресору та допомоги окупованим територіям. Забезпечення гуманітарних коридорів до населених пунктів Запорізької та Херсонської областей, надання притулку переселенцям, лікування наших дітей у Словаччині та інші питання.

Читайте також: У Мелітополі пробивається зв’язок: що відбувається у місті

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей