Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Мелітопольський університет продовжить роботу у Запоріжжі
Поделиться

Завершена процедура перереєстрації Мелітопольського педагогічного університету на підконтрольній Україні території

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького продовжить свою роботу в обласному центрі. Це дозволить вищому навчальному закладу працювати у правовому полі.

Варто зазначити, що університети, які опинились на окупованих територіях, а саме Бердянський державний педагогічний університет та Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного з Мелітополя, оперативно перереєструвалися у Запоріжжі.

Але керівництво Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького зволікало з процедурою. Це було пов’язано, як повідомляла «Індустріалка», зі співпрацею однієї з керівниць вишу з окупаційною владою. Ситуація змінилась після призначення нового ректора, обов’язки якого зараз виконує Наталія Фалько.

— 12 травня отримано наказ Міністерства освіти і науки України № 431 від 12 травня 2022 року «Про тимчасове переміщення Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького», — повідомляється на сторінці навчального закладу. — З метою збереження життя та здоров’я громадян України, а також створення безпечного освітнього середовища, організацію здобуття освіти, освітнього процесу в умовах воєнного стану МДПУ тимчасово переміщено на базу Комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради за адресою вулиця Наукового Містечка, 59, Запоріжжя до завершення дії воєнного стану.  Це важливий крок для нашого Університету та можливість працювати в правовому полі України!
І вже сьогодні адміністрація і колективи двох навчальних закладів обговорили роботу, зокрема щодо підготовки та участі у національних і міжнародних проєктах, співпраці студентства Хортицької академії та МДПУ.
Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Комментарии читателей