Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Здоров'я, Україна
Медики просять не звільняти командира, який кардинально змінив роботу Запорізького військового госпіталю 
Поделиться

Медики навели чималий список покращень, які відбулися у госпіталі за час командування Віктора Писанка

Працівники Запорізького військового госпіталю, яких підтримують і військові, занепокоєні отриманою інформацією щодо можливого звільнення від займаної посади командира госпіталю підполковника медичної служби ЗСУ Віктора Писанка без пояснення причин. Військові медики звернулися за підтримкою до Президента України Володимира Зеленського, Офісу Президента, парламенту, уряду, головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, міністра оборони Олексія Резнікова та Командування Медичних сил ЗСУ. Також вони просять підтримки від відомих волонтерів та медійників.

У зверненні йдеться, що за час командування Віктор Писанко, який очолив шпиталь лише за кілька тижнів до початку повномасштабного військового вторгнення росії на територію України, зміг кардинально змінити роботу Запорізького військового госпіталю на краще. Пацієнти мають змогу отримувати широкий спектр медичного допомоги від високих фахівців госпіталю.

Медики навели чималий список покращень, які відбулися у госпіталі за час командування Віктора Писанка

«Ми вважаємо що керівником Запорізького військового госпіталю має залишитися Віктор Писанко, який кардинально змінив на краще життя нашого госпіталю», — переконані у Запорізькому військовому госпіталі.

Медики навели чималий список покращень, які відбулися у госпіталі за час командування Віктора Писанка:

Медики навели чималий список покращень, які відбулися у госпіталі за час командування Віктора Писанка

Запорізький військовий госпіталь є прифронтовим, тому сюди евакуюють поранених та хворих безпосередньо з лінії фронту. За словами медиків госпіталю, Віктор Писанко особисто координує евакуацію поранених і травмованих військовослужбовців та цивільного населення до необхідних медичних закладів. Віктор Вікторович перебуває у постійній взаємодії з начальниками медичних служб всіх підрозділів. За час повномасштабної війни на етапи евакуації відправлено майже тисячу поранених.

«Якщо під час активної фази бойових дій в Запорізькому регіоні позбавити госпіталь авторитетного та професійного керівника — Віктора Писанка, що беззаперечно знизить рівень організації медичного забезпечення, як наслідок, зросте кількість втрат, в тому числі безповоротних, серед поранених захисників України та цивільного населення, для яких нове командування не зможе вчасно та належним чином організувати евакуацію через брак налагодження взаємодії з цивільними лікарнями, місцевою владою, військовими частинами, громадськістю та волонтерами, — наголосили медики Запорізького військового госпіталю. — Ми просимо не чіпати керівника нашого госпіталю в цей складний для нашої країни час і дати можливість нормально працювати та надавати допомогу пораненим Героям захисникам України».

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що перевірка, призначена Командуванням медичних сил, для персоналу Запорізького військового госпіталю стала, м’яко кажучи, несподіванкою.

Читайте також: Как меняется Запорожский военный госпиталь: обучение в уникальном центре и волонтерский контроль

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей