Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Медичний фронт: запорізька лікарня отримала необхідні ліки
Поделиться

Запорізька лікарня отримала ліки, необхідні для пацієнтів після операцій

Післяопераційне відновлення — вкрай важливе для пацієнтів. Аби процес проходив швидко та ефективно потрібні ліки та вітаміни. Необхідні медикаменти один з медзакладів Запоріжжя отримав від компанії Метінвест і ДТЕК разом з Фондом Ріната Ахметова у межах проєкту «Рятуємо життя».

— Нам привезли парентеральне (внутрішньовенне) харчування в першу чергу. Воно дуже необхідне для хворих, які лежать і не можуть рухатись, для хворих після операцій. Це все нам потрібне щодня, тож запаси потрібно поповнювати, а самотужки кожного дня ми робити цього не можемо. Нам дуже допомагають небайдужі. Найбільшу за кількістю та найширшу за асортиментом допомогу надає комбінат «Запоріжсталь», — розповів завідувач аптеки лікарні Володимир Панченко.

Панченко

З початку війни Група Метінвест передала лікарням Запоріжжя, Кам’янського, Кривого Рогу та Покровська медикаментів та обладнання на понад 60 млн гривень. Також в межах проєкту «Рятуємо життя», медзаклади Запоріжжя та Кам’янського отримали препарати й витратні матеріали на 238 тисяч євро. Представники лікарень формують перелік необхідного, а співробітники компанії замовляють ліки у необхідній кількості, зокрема й за кордоном.

— В межах проєкту «Рятуємо життя» ми надали одній з наших лікарень допомогу на суму близько 1 мільйона гривень. У медичні набори входять ін’єкції, ліки, вітаміни, які потрібні для реабілітації хворих, які постраждали від бойових дій, — зазначив директор з охорони праці, промислової безпеки та екології ПАТ «Запоріжсталь» Олексій Шкарупа. — Для нас дуже важливо підтримувати також і медичну галузь у цей важкий час.

Шкарупа

Компанія буде продовжувати надавати систему допомогу лікарням і надалі.

Раніше «Індустріалка» писала, що комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест передав запорізьким військовослужбовцям ще одну партію захисної амуніції.

Читайте також: У Запоріжжі переселенцям пропонують роботу на найбільших підприємствах міста. 

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей