Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Культура
Майже одночасно два українські співаки презентували пісні про Маріуполь
Поделиться

Святослав Вакарчук й Tabakov презентували пісні про одне героїчне місто

Відомий співак, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук презентував пісню «Місто Марії». Присвятив її подвигу захисників Маріуполя — «козацького міста Марії». У римах і мелодії, у натхненні і творчості — про стійкість Східного Форпосту України — міста Маріуполь завдяки його оборонцям. «…Доки над гордим Азовом сонце встає», як пишуть у телеграм-каналі АЗОВ — Маріуполь, тримається місто Марії.

Ще одну пісенну прем’єру про це місто представив співак та композитор, переможець телепроектів «Шанс» і «Голос країни» Tabakov (Павло Табаков). Пісня «Наш Маріуполь» присвячена місту-герою і всім його незламним захисникам. Це композиція про героїв, для яких найбільший страх — зламатися духом, як написано в анотації до неї.

Нагадаємо, що на презентації виставки «Це Україна: Захищаючи свободу» у Венеції, як писала «Індустріалка», транслювали зворушливий виступ Вакарчука з піснею «Обійми», який він записав спеціально для події разом із акустичним квартетом у зруйнованій російськими військами концертній залі в Харкові.

Маріуполь

«Індустріалка» писала, що британський рок-гурт Pink Floyd вперше за 28 років випустив новий трек і він присвячений Україні. Для створення відео легенди року взяли запис із кліпу, в якому лідер гурту «Бумбокс», музикант Андрій Хливнюк співає пісню «Ой у лузі червона калина» на Софійській площі в Києві. Ще три версії пісні «Ой у лузі червона калина» дивіться тут.

Читайте також: Як виглядає війна в Україні очима художників із різних країн — фото.

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Репродукція з сайту creativesforukraine.com.


Комментарии читателей