Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Майбутнім першокласникам у сільській школі Запорізької області відремонтували клас
Поделиться

Поки школярі на літніх канікулах, у навчальних закладах готуються до нового навчального року

У загальноосвітньої школі селища Трудове — 56 учнів. Цьогоріч тут очікують на сім першокласників.

Щоб встигнути до першого дзвоника у кабінеті майбутніх першочків вже завершили ремонт. А ще кілька тижнів тому тут були старі шпалери, світильники та вимикачі. Сільрада не мала фінансової можливості провести навіть косметичний ремонт. Втім, всього за кілька днів клас змогли відремонтувати. Кошти виділили представники Запорізької облради.

— Сьогодні ми набираємо в цей кабінет майбутніх першокласників, майбутніх учнів нової української школи й відповідно у кожній школі першокласники мають зайти в новий відфарбований, оновлений й устаткований всім необхідним кабінет. За такий гарний відремонтований клас ми завдячуємо керуючому справами Запорізької обласної ради Володимиру Подорожко, який став спонсором цього кабінету. Завдяки його допомозі ми тут могли зробити капремонт, починаючи від освітлення — закінчуючи підлогою, — розповіла директор школи у селищі Оксана Долинюк.

Необхідність проведення ремонту — одна з вимог Міністерства освіти під час реформи нової української школи. Однак коштів на це від держави не вистачає. Представники облради посприяли у придбанні будівельних матеріалів: шпалер, фарб, світильників, іншого електрообладнання.

— На весь Новомиколаївський район на всі перші класи всіх навчальних закладів, а їх десять всього цьогоріч, була виділена субвенція з держбюджету у розмірі 450 000 гривень. Це для того, щоб організувати місце вчителя, закупити дидактичну літературу, зробити ремонт та облаштувати класи за цією системою. Звісно цих коштів було недостатньо, тому ми, розуміючи важливість цього питання, допомогли даній школі й сьогодні бачимо який прекрасний клас зробили власними силами й викладачі й батьки. Я хочу сказати, що ми й надалі будемо підтримувати наших дітей, — підкреслив Володимир Подорожко.

Як повідомляла «Индустриалка», зараз МОН розроблює декілька варіантів навчання дітей з 1 вересня у рамках пандемії та карантину.


Комментарии читателей