Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Матері-одиначки можуть позбутися виплат на дітей
Поделиться

Деяким матерям-одиначкам та малозабезпеченим родинам можуть припиняти державні виплати на дітей

Тисячі матерів-одиначок можуть позбутися виплат на дітей. Відповідний законопроект внесений до Верховної Ради. Зараз максимальний розмір виплат одиноким матерям на утримання дітей віком до шести років становить 1779 гривень. На дітей від шести до 18 років — 2218 гривень. А повнолітнім дітям, віком до 23 років, передбачена виплата 2102 гривні.

Такі виплати, згідно законопроекту, мають збільшитись вже з 1 липня. Однак, документом передбачені й зміни, які припинять державні виплату матерям-одиначкам та малозабезпеченим родинам на дітей, які влаштовані на цілодобове перебування у навчальному закладі.

-Виникає ситуація, коли певна сім’я отримує соціальну допомогу та утримує та виховує дитину саме в сімейному середовищі, — прокоментував юрист Миколай Зінченко. — І є сім’ї, які отримують таку ж саму допомогу, проте, не виховують дитину у сімейному середовищі, а влаштовують її до закладу зальної освіти, закладу охорони здоров’я, дитячого будинку, який ще додатково утримується за рахунок державних та місцевих бюджетів. Вважаю, що такі зміни вони є передчасними та соціально невиправданими. Воно призведе до того, що ця ситуація не вирішиться, а ускладниться, у зв’язку з тим, що частина утримувачів допомоги та певна частина дітей взагалі залишаться без виплат.

На думку юристів, у разі схвалення законопроекту,  багато родин опиняться у скрутному становищі.

Як писала «Индустриалка», Детские лагеря для запорожцев пока не откроют.

Читайте також: В Украине продлили карантин.


Комментарии читателей