Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Літо в Запорізькій області буде дуже спекотним, але з дощами
Поделиться

Кількість опадів прогнозується в межах норми за виключенням липня

За прогнозами запорізьких синоптиків,  14,15,16 та 18 червня на території області зберігається ймовірність локальних грозових дощів, в окремих районах — з градом та шквалами.

Як розповіла «Індустріалці» заступник начальника Запорізького обласного центру з гідрометеорології  Тетяна Сорокіна, спекотна погода, при цьому, буде зберігатись до кінця другої декади червня. Денні температури по області будуть сягати відмітки +30 градусів, вночі — 12-17 градусів тепла.

За довгостроковим прогнозом Українського гідрометценру по Запорізькій області всі середньомісячні температури з червня по вересень очікуються вищими за норму на 1-2 градуси. І днів, коли температура переступить межу в +30 градусів, цього літа буде багато.

 — Кількість опадів прогнозується в межах норми за виключенням липня, у якому опадів буде недостатньо (76% від середніх багаторічних показників). Але, як правило, літні дощі в нашому регіоні розподіляються вкрай нерівномірно і за часом, і по території — «де густо, а де пусто».

За подальшої відсутності достатньої кількості опадів водність річок буде зменшуватися. Подекуди на малих річках буде спостерігатися маловоддя. Щодо показника пожежної небезпеки, то протягом літніх місяців буде переважатиме висока та надзвичайна (4- 5-й клас) пожежна небезпека, — інформує Тетяна Сорокіна.

Прогноз погоди на найближчі дні читайте тут.

Читайте також: Ситуація у Запорізькій області помірно-напружена

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

 


Комментарии читателей