Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Коронавірус
Лікарня в Запорізькій області отримала від Фонду Вадима Новинського обладнання для боротьби з коронавірусом
Поделиться

Дніпрорудненська лікарня отримала обладнання для боротьби з коронавірусом

Дніпрорудненська міська лікарня отримала 2 апарати штучної вентиляції легень. Обладнання передав Фонд Вадима Новинського, який приєднався до ініціативи Ріната Ахметова, який з самого початку карантину почав допомагати медикам з усієї України.

обладнання

Окрім обладнання працівники дніпрорудненського медзакладу отримали 2 тисячі захисних екранів та більше двох тисяч захисних костюмів. За кілька місяців епідемії медики міської лікарні Дніпрорудного вже отримали кілька партій засобів індивідуального захисту та необхідних дезінфікуючих наборів від Фондів Ріната Ахметова та Вадима Новинського.

Віталій Хрол

— Це обладнання вкрай необхідне на сьогоднішній день самій лікарні. Тому вважаємо цю допомогу високим таким знаком в частині того, що міська лікарня нині буде забезпечена високоточним медичним обладнанням. У лікарні на сьогоднішній день є 8 ШВЛ, один із них тільки високого класу, всі інші — застаріли. Тому дуже вдячні Рінату Ахметову та Вадиму Новинському за те, що вони не стоять в стороні від сьогоднішніх проблем. Ми останнім часом бачимо, що державна підтримка, на жаль, в цьому питанні не така, як би хотілося. Тому допомога спонсорів сьогодні дуже доречна, — зазначив директор з персоналу ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» Віталій Хрол.

 

У боротьбі з коронавірусом лікарня Дніпрорудного визначена опорною. Тут приймають пацієнтів з Василівського, Великобілозерського, Михайлівського, Кам’янко-Дніпровського району та міста Енергодар.

Наразі хворих на COVID у цій лікарні немає. Проте медики кажуть: тепер, у разі необхідності, зможуть надати необхідну допомогу не лише пацієнтам із коронавірусом, адже отримане обладнання надійде до відділення реанімації та інтенсивної терапії.

лікарня отримала обладнання

— Це, як ніколи, актуально і необхідно в світлі останніх подій, про які говорить весь світ. І більше того, навіть коли ми, я сподіваюся, успішно все це подолаємо, це обладнання буде ще довгі роки служити і рятувати життя, — поділився директор Дніпрорудненської міської лікарні Юрій Абросімов.

Читайте також: «Без ШВЛ – однозначна смерть»: чому важким хворим з COVID потрібна вентиляція легенів


Комментарии читателей